Вікторія Конащук

Переможниця модулю "3D моделювання та друк" та "Computer science"
Вікторія Конащук

"Дівчата, всім привіт (тут же зона без хлопців, егеж?). І найперший факт про мене - я не люблю все ускладнювати, тому буду з вами не такою офіційною, можна? Це ж не пітч перед інвестором ;)
Я - Конащук Вікторія, підприємець, 11-класниця (хоча вже випускниця), фіналістка та переможниця декількох ІТ- та стартап-конкурсів, геній, ПОКИ ЩО не міліардер, плейбой, філантроп і нещодавно подивилась "Залізну людину" :)
В різноманітних проектах я з 8-го класу, але найбільшим (поки що) своїм досягненням вважаю
заснування проєкту "ITbabushka" - платформи для навчання літніх людей користуватися смартфонами з нуля (так, так, вам більше не доведеться витрачати свої нерви і час, щоб пояснити що робити бабусі коли в неї "щось страшне вилізло в телефоні").
Також я є дизайнером, а точніше 3д дизайнером, у цікавому та корисному стартапі "Nutis" подивіться та підписуйтеся у ФБ та Інсті, ми Вас здивуємо!

Тож, задля підвищення своїх компетенцій, і в мріях про власний 3Д принтер, я вирішила приєднатися до цього модулю STEM is FEM. Хоч я і знаю певні основи моделювання, та вчилась цьому сама, а подача матеріалу від професіоналів - завжди на користь.
І мій вибір не був помилковим! Я дізналась багато деталей, до чого самостійно, мабуть, не дійшла б.
Ще й нову програму 3д моделювання освоїла ;)
Дуже радію, що легкою участь не була (бо якщо легко - ми не розвиваємось), а перемога дісталась найкращому проекту - значить, є далі чого прагнути))
Не знаю ким саме я буду у майбутньому, але вже впевнена, що моя діяльність буде пов'язана з ІТ. Зрозуміло, що для багатьох ІТ - це вже Є майбутнє! Мене, особисто, найбільш захоплює у новітніх рішеннях саме те, що спочатку всі ми вважаємо навіть ідею фантастичною, за рамками реальності. Потім, її втілення - чимось надзвичайним. "Вау, це геніально, покажіть мені людину яка винайшла це!" і розпочавши вивчати цю сферу, ти розумієш, що ВСЕ МОЖЛИВО. І натхненно починаєш заглиблюватися у це «нереальне майбутнє», хочеш бути частиною цього фантастичного прогресу.
Так, в моїй скарбниці вже є основи веб-дизайну та розробки, 3д моделювання, роботи з доповненою реальністю, програмування, графічного дизайну і управління проектами.
Я доволі часто беру участь у ІТ-змаганнях, пітчах та битвах стартапів, адже це є не тільки досвід але й не заборонені дофаміни, ендорфіни та адреналін))
Можливо, це певною мірою мій «наркотик» , який вимагає ніколи не зупинятись на досягнутому.
Так, у цьому році після 3-річного шляху до перемоги, ми оновленою командою ITbabushka, нарешті, взяли перше місце! Ю-ху!!! Тепер на нас чекає стажування у американському стартапі та поїздка в Амстердам!
А ще я не згадала, що обожнюю англійську, а також читати книжки та виступати перед публікою.
Тобто, моя ідеальна спокуса - книжка про ораторське мистецтво англійською)
Такс, це майже про все коротко, не затримую вас більше - і я побігла на наступний свій вебінар!
Сподіваюсь, я вас хоч трішечки змотивувала. Тому більше ні хвилини витраченої, just do it!"

1