Новини

29 листопада 2021

STEM is FEM провели тринадцятий модуль «IT: eLearning» за підтримки освітньої платформи Preply

Як створюють освітні онлайн-проєкти? Які технології при цьому використовують та яких фахівців шукають? Протягом двох днів спікерки безкоштовного навчального модуля «IT: eLearning» від благодійного освітнього проєкту STEM is FEM відповідали на питання, пов’язані з інформаційними технологіями у цифровій освіті.
28 квітня 2021

12 переможниць конкурсу есе «Наука – це вона»

Організатори літературного конкурсу на найкраще есе про науковиць назвали імена 12 переможниць
11 жовтня 2020

На межі науки та літератури: Читацький клуб від STEM is FEM, Goethe-Institut Ukraine та Букмоль

В рамках проєкту «ЛітMINT» любителі науки та літератури обговорюють науково-популярні твори.
9 жовтня 2020

ТОП-представники українського IT ринку обговорили перспективи розвитку із учасницями STEM is FEM

Напередодні Дня дівчат в Україні, Дитячий фонд ООН в Україні (ЮНІСЕФ) разом з з партнерами STEM is FEM та ООН Жінки в Україні зібрали разом в інноваційному парку UNIT.City молодь та експертів на зустріч-розмову “Дівчата в ІТ: як дівчатам стати лідерками ІТ індустрії?, щоб почути ідеї та запитання самих дівчат щодо розвитку в професії. 
18 вересня 2020

Представництво жіноцтва у технічних професіях в Україні впало до критичних 20% – голова ПРООН в Україні на вебінарі STEM is FEM

Постійна представниця ПРООН в Україні Дафіна Ґерчева поспілкувалася із українськими школярками на вебінарі в рамках освітнього проекту «STEM is FEM»
5 вересня 2020

Відбірковий конкурс на модуль “Будівництво та архітектура” стартував!

Модуль заплановано на вихідні 17-18 жовтня. Форма проведення залежить від епідеміологічної ситуації.
3 вересня 2020

"М’яч на вашому полі", - виступ Сабріни Гільдехаус на модулі "Машинобудування"

Генеральна директорка компанії Gildehaus Сабріна Гільдехаус полишила роботу у німецькому гіганті та переїхала до Києва. Тут вона заснувала власну фірму, яка надає підтримку та інвестиції молодим українським модним брендам, що не мають достатнього капіталу та практичного досвіду задля виходу на західноєвропейські ринки. Про свій шлях і те, що дозволяє досягати вершин вона розповіла учасницям модулю “Машинобудування” STEM is FEM.
2 вересня 2020

"Вінок власного життя плетіть самі", - Олена Тарєєва на модулі "Машинобудування"

Шостий модуль проєкту STEM is FEM “Машинобудування” відбувся у партнерстві із компанією BMW Україна. Задвяки цьому дівчата змогли відвідати автосалон, де їм детально розповіли про те, як сьогодні розвивається автосвіт. А під час відкриття модулю із учасницями поспілкувалась Олена Тарєєва - маркетинг-директор BMW Україна.
1 вересня 2020

Симфонія виробництва, краса зварювання та тест-райд: як минув модуль "Машинобудування"

У Києві пройшов шостий модуль освітнього благодійного проєкту STEM is FEM. Захід було присвячено машинобудуванню. На нього зібралися 30 дівчат із 13 міст України.