Новини

13 червня 2024

STEM is FEM приєднується до Глобального договору ООН

Освітній проєкт STEM is FEM став учасником Глобального договору ООН, найбільшої у світі спільноти бізнесів, які працюють відповідно до ESG-стандартів.
22 грудня 2023

Підсумки діяльності STEM is FEM за 2023 рік

Протягом 2023 року ГО STEM is FEM реалізовувала проєкти, присвячені популяризації STEM-спеціальностей, освіті і науці, роботі з молоддю, просуванню гендерної рівності, допомозі українському суспільству під час війни й багатьом іншим темам. Понад 4000 дівчат подало заявки на участь у проєктах ГО протягом 2023 року.
12 грудня 2023

55% учасниць спільноти STEM is FEM обрали STEM-спеціальності. Результати річного опитування

Закінчуючи 2023-ий проєктний рік ГО СТЕМ іс ФЕМ провела опитування серед спільноти учасниць. Завдяки активності дівчат вдалося отримати цікаві результати, які будуть враховані у плануванні наступного проєктного року.
25 вересня 2023

У Києві відбувся освітній модуль "Легка промисловість" від STEM is FEM та brabrabra

30 українських старшокласниць з 15 міст України перезентували власні колекції білизни, розроблені в межах освітнього модулю “Легка промисловість”. Захід пройшов 23-24 вересня у Києві. Організаторами події стали освітній проєкт STEM is FEM і український бренд жіночої білизни brabrabra.
17 серпня 2023

Відбірковий конкурс на модуль "Легка промисловість" від STEM is FEM та brabrabra розпочато!

STEM is FEM разом з брендом жіночої білизни brabrabra організовує освітній офлайн-модуль “Легка промисловість”. Подія проходитиме 23-24 вересня у Києві.
11 травня 2023

STEM is FEM представили проєкти відбудови та нагородили учасниць курсу "Урбаністика"

У Києві представили проєкти відбудови для зруйнованих війною локацій у трьох українських містах. Всі роботи були створені дівчатами 15-22 років — учасницями освітнього курсу “Урбаністика”, який громадська організація STEM is FEM реалізовувала в межах програми USAID “Мріємо та діємо” у партнерстві з IREX. 
23 березня 2023

ГО STEM is FEM оголошує тендер на створення відео-курсу!

Громадська Організація «СТЕМ ІС ФЕМ» оголошує тендер на послуги з розробки навчального онлайн-курсу з урбаністики.
3 січня 2023

ГО STEM is FEM оновлює політики своєї роботи

ГО STEM is FEM входить у новий рік із новими політиками, що зроблять нашу діяльність безпечнішою, прозорішою та екологічнішою.
30 грудня 2022

Підсумки діяльності STEM is FEM за 2022 рік

2022 рік став непрости для всіх українців. Наш проєкт не був виключенням. Але, як і інші українці, ми не зупинилися через труднощі, продовжили свою роботу і досягли помітних результатів. Ось все, що нам вдалося втілити цього року!