Ми у ЗМІ

1 грудня 2021

SVOBODA.FM: «Все для дівчат. Програмування також»: STEM is FEM провів модуль «IT: eLearning»

SVOBODA.FM: Розробниці, інженерки, проджект-менеджерки та інші фахівчині протягом двох днів знайомили дівчат з основами ІТ у сфері онлайн-освіти та ділилися власними історіями на модулі від STEM is FEM.

1 грудня 2021

Бліц-Інфо:«Все для дівчат. Програмування також»: STEM is FEM провів модуль «IT: eLearning»

Бліц-Інфо: В якому напрямі розвивається онлайн-освіта? Які технології використовує? Які технічні фахівці потрібні їй сьогодні? Провідні представниці галузі відповіли на ці та багато інших питань слухачкам безкоштовного навчального модуля «IT: eLearning» від благодійного освітнього проєкту STEM is FEM.

1 грудня 2021

Маленькі Рівняни: IT – для дівчат: STEM is FEM провів навчальний модуль, присвячений інформаційним технологіям

Маленькі Рівняни: Освітній проєкт STEM is FEM познайомив українських школярок зі світом ІТ та цифрової освіти в рамках безкоштовного навчального модуля «IT: eLearning». Партнером модулю стала міжнародна освітня онлайн-платформа Preply.

29 листопада 2021

Місто Вечірнє: У США презентували виставку про українських жінок-вчених «Наука – це вона»

Місто Вечірнє: 4 листопада у Генеральному консульстві України в Сан-Франциско презентували художньо-просвітницьку виставку «Наука – це вона», що розповідає про дванадцять видатних вітчизняних жінок-вчених та надихає дівчат обирати шлях науковиць.

29 листопада 2021

META: "Наука – це вона": у Гаазі проходить виставка портретів українок вчених

META: У Гаазі відкрилася виставка, присвячена українським жінкам вченим – "Наука – це вона". На заході було представлено портрети 12 вчених минулого та сучасності.

25 листопада 2021

Освіторія.Медіа: (Не)дівчачі професії: як STEM is FEM руйнують гендерні стереотипи

Освіторія.Медіа: Уже два роки освітній проєкт STEM is FEM популяризує технічні спеціальності серед дівчат. Відтоді понад 400 школярок відвідали практичні модулі з металургії, агротехнологій, фінансів, ІТ та будівництва, познайомилися з лідерками в STEM-галузях та відвідали виставку «Наука — це вона» про видатних українських науковиць.

24 листопада 2021

Укрінформ: У Нідерландах презентували виставку про українських жінок-науковиць

Укрінформ: У Гаазі відбулася презентація виставки «Наука – це вона», присвяченої дванадцятьом визначним українським жінкам-вченим. Просвітницька експозиція відбулася в рамках міжнародної конференції «ЄС та Східне партнерство» за підтримки Посольства України в Нідерландах.

12 листопада 2021

Генеральне консульство України у Гамбурзі: У Гамбурзі відбулася подіумна дисукусія "Як жінка може змінити науку?"

Генеральне консульство України у Гамбурзі: 12 листопада у резиденції фестивалю «Українські дні у Гамбурзі» з нагоди відкриття Pop-Up-виставки “Наука - це вона» відбулася дискусійна панель на тему: «Як жінка може змінити науку?». Захід був організований фестивалем Ukrainian Days за підтримки Генерального консульства України у Гамбурзі. Його учасницями стали українські науковиці, які працюють у Північній Німеччині.

11 листопада 2021

#Букви: «Наука – це вона»: у США презентували виставку про українських жінок-вчених

#Букви: У Генеральному консульстві України в Сан-Франциско презентували художню виставку “Наука – це вона”, що розповідає про дванадцять видатних українських науковиць.