Ми у ЗМІ

11 лютого 2022

24 канал: "Наука – це вона": який внесок зробили жінки у розвиток світового прогресу

24 канал: Сьогодні, 11 лютого, відзначається Міжнародний день жінок і дівчат у науці. Цього дня по всьому світу проводять заходи з підвищення обізнаності суспільства про внесок жінок у науку та популяризують STEM (science, technologies, engineering, mathematics) серед жінок та дівчат.

10 лютого 2022

Арт-проєкт «Наука – це вона» у Рівненській Малій академії наук учнівської молоді

З нагоди Міжнародного дня жінок і дівчаток у науці, який відзначається щороку 11 лютого, в Рівненській Малій академії наук учнівської молоді відкрилася арт-експозиція «Наука – це вона» від благодійного проєкту STEMisFEM.

9 лютого 2022

24 канал: У Парижі відкрилася українська виставка, присвячена жінкам-науковицям

24 канал: У Парижі запустили українську художньо-просвітницьку виставку під назвою "Наука – це вона". Проєкт покликаний відзначити вагомий внесок жінок-науковиць у галузь.

9 лютого 2022

ООН Україна: До дня Жінок та дівчат в науці, дослідниця Маргарита Мелешкова: «Нам підвладні будь-які вершини, головне подолати ці стереотипні бар'єри, що існують тільки в наших головах.»

ООН Україна: 19-річна дослідниця з Маріуполя вивчає очищення ґрунтів після забруднення нафтопродуктами та закликає дівчат працювати у науці і долати гендерні стереотипи.

8 лютого 2022

Новини Полтавщини: У Парижі показали українську виставку “Наука – це вона”

Новини Полтавщини: 7 лютого, у штаб-квартирі ЮНЕСКО відбулося офіційне відкриття художньо-просвітницької виставки «Наука – це вона». Подія приурочена до Міжнародного дня жінок та дівчат у науці.

8 лютого 2022

Український погляд: У Парижі показали українську виставку «Наука – це вона»

Український погляд: 7 лютого, у штаб-квартирі ЮНЕСКО відбулося офіційне відкриття художньо-просвітницької виставки «Наука – це вона». Подія приурочена до Міжнародного дня жінок та дівчат у науці.
Експозиція виставки у нетривіальній формі розповідає про життя та наукові здобутки 12 видатних українських жінок-вчених зі сфер фізики, математики, біології.

2 лютого 2022

Вечірній Київ: В аеропорту «Бориспіль» розповідають про жінок-вчених

Вечірній Київ: У аеропорту «Бориспіль» відкрилася художня виставка про видатних українських жінок-вчених «Наука — це вона». Серед героїнь проєкту є вчені, без яких сучасної авіації не існувало б.

2 лютого 2022

Платформа: У штаб-квартирі ЮНЕСКО покажуть українську феміністичну виставку

Платформа: Українську художньо-просвітницьку феміністичну виставку «Наука — це вона» презентують у штаб-квартирі ЮНЕСКО в Парижі. Подія приурочена до Міжнародного дня жінок та дівчат у науці.

2 лютого 2022

Киев: Комментарии: «Наука – это она»: в «Борисполе» открылась выставка об украинках-ученых

Киев: Комментарии: В международном аэропорту "Борисполь" открылась художественная выставка о выдающихся украинских женщинах-ученых. Выставка называется "Наука – это она".