Ми у ЗМІ

15 грудня 2020

UNN: Супутникові технології та штучний інтелект - на STEM is FEM обговорили розвиток АПК

UNN: Агропромисловий комплекс — це галузь, в якій швидко розвиваються найсучасніші технології. Лопати, сапи, граблі та інше сільгосп знаряддя відійшло на другий план, поступившись місцем коптерам та штучному інтелекту. Саме про це йшлося на черговому навчальному модулі для українських школярок від STEM is FEM.

30 листопада 2020

УНІАН: Українські школярі розробили "розумну" маску, що виявляє симптоми COVID-19

УНІАН: Дніпровські школярі-винахідники YOVi team створили проєкт «Smart mask», мета якого – позбавитися необхідності перевірятися на COVID у лабораторіях. Команда розробила маску, обладнану всередині датчиками, що діагностують показники легень та серця – частоту дихання та пульс, а також температуру тіла, що в купі виявляють головні симптоми коронавірусу. Окрім того, зовнішні датчики вимірюють температуру, вологість та рівень забрудненості довколишнього повітря. Уся інформація передається користувачу через блютус на спеціальний додаток у телефоні.

30 листопада 2020

INTERFAX-UKRAINE: "В групі ризику – усі": ООН жінки разом із STEM is FEM провели вебінар з кібербезпеки

INTERFAX-UKRAINE: Психологічні проблеми, шантаж, витік приватної інформації, зруйнована репутація, втрата довіри до інтернету та людей в цілому – сучасні кіберзлочини можуть завдати чималої шкоди користувачам всесвітньої мережі. Особливо вразливі до кіберманіпуляцій діти та підлітки. Як уникнути кібербулінгу, секстингу, revenge porn, грумінгу та інших небезпек інтернету, розповіли на дводенному вебінарі, що організував освітній проєкт STEM is FEM, разом із міжнародною агенцією ООН Жінки та організаціями Cyber School і CyberPeople.

26 листопада 2020

GAZETA.UA: Сергій Токарев про рік STEM is FEM: Наше завдання – зруйнувати стереотипи

GAZETA.UA: Сім освітніх модулів і більше двохсот учасниць з усієї України. Так виглядає стислий перелік результатів першого року діяльності благодійної ініціативи STEM is FEM.

30 жовтня 2020

#ШОТАМ: Українські школярки розробили проєкти велостанцій для своїх міст

#ШОТАМ: Українські дівчата взяли участь у благодійному освітньому проєкті STEM is FEM та змоделювали велосипедні станції для українських міст.

30 жовтня 2020

DEPO.UA: Школярка із Борисполя перемогла у конкурсі проектів велостанцій від STEM is FEM

DEPO.UA: Бориспільська школярка Катерина Калініченко заради популяризації велосипедного транспорту розробила модель ековелостанції, яку запропонувала встановити в місцевому парку.

30 жовтня 2020

ZNAJ.UA: Від перекладачки до посла – амбасадорка України в Македонії розповіла власний секрет успіху на STEM is FEM

ZNAJ.UA: Посол України в Республіці Північна Македонія Наталія Задорожнюк в рамках освітнього модулю STEM is FEM з архітектури та будівництва для українських школярок розповіла історію свого становлення як дипломата.

30 жовтня 2020

GAZETA.UA: У архітектури жіноче обличчя: STEM is FEM провів освітній модуль для школярок з архітектури та будівництва

GAZETA.UA: Через карантинні обмеження дводенний вебінар відбувався онлайн. Освітній проєкт STEM is FEM організував онлайн-захід для дівчат, що цікавляться професіями в архітектурі й будівництві. Протягом двох днів школярок знайомили із основами спеціальностей: досвідчені фахівчині розповідали, як архітектурне мистецтво поєднує в собі знання будівництва, малювання та креслення, ділилися порадами, як готуватися до вступу у вуз, а також провели майстер-клас з роботи в програмі 3D-моделювання SketchUp.

29 жовтня 2020

Дніпроград: Школярки Дніпра розробляють проєкти екологічних велостанцій для міста

Дніпроград: Одразу три дніпровські школярки перемогли у конкурсі із проєктування екологічних велосипедних станцій, у якому брали участь школярки з усієї України. Про свої проєкти Вероніка Подлєснова, Дар’я Самсонова та Марія Корольова розповіли у пресцентрі Відкритого, передає Дніпроград.