Ми у ЗМІ

9 жовтня 2020

Київська МАН: UNICEF Ukraine та STEM is FEM провели для дівчат зі всієї України каву-розмову про supergirls та їхні superskills

Київська МАН: 8 жовтня 2020 року в UNIT.City говорили з чоловіками-лідерами ІТ про рівність можливостей в техіндустрії та жінок, які надихнули їх на професійні досягнення, адже про ідеї рівності варто говорити усім незалежно від статі!

6 жовтня 2020

Гендер в деталях: “Жінкам треба змусити світ почуватися трішки некомфортно”, - Сабріна Гільдехаус на модулі STEM is FEM

Гендер в деталях: Шостий модуль освітнього соціального проєкту STEM is FEM, що популяризує технічні спеціальності серед дівчат, відбувся у столиці. Цього разу темою модулю було Машинобудування - дівчата слухали профільні лекції, ставили питання жінкам, які працюють у галузі, відвідали автосалон BMW Україна, аби дізнатися більше про автомобільну промисловість сьогодення, та музей авіації, аби познайомитися з ретроспективою літакобудування. Та, звісно ж, говорили про гендерне питання із спікерами проєкту.

1 жовтня 2020

Inform Zp.Ua: Запорожская школьница победила в проекте STEM is FEM

Inform Zp.Ua: Запорізька старшокласниця Надія Матус перемогла в конкурсі від благодійного освітнього проекту STEM is FEM. Темою конкурсу було машинобудування. Старшокласниця сформулювала свою відповідь на питання - "Які три основні проблеми повинен вирішити машинобудування за наступні 20 років?" і запропонувала власні рішення цих проблем.

29 вересня 2020

Українські новини: Сотні учасниць та десятки заходів – Сергій Токарєв розповів про рік діяльності STEM is FEM

Українські новини: STEM is FEM – українська благодійна освітня ініціатива. Її мета – мотивувати дівчат-школярок обирати технічні професії для подальшого навчання і кар’єри та досягти гендерного паритету у тих сферах, що стереотипно вважалися чоловічими.

29 вересня 2020

УНІАН: Кількість жінок у технічних професіях в Україні впало до 20% – голова ПРООН в Україні

УНІАН: Кількість жінок у технічних професіях в Україні впала до 20% – голова ПРООН в Україні. У вересні відбулася онлайн-зустріч українських школярок із постійною представницею Програми розвитку Організації об’єднаних націй в Україні Дафіною Ґерчевою. Керівниця програми розповіла про основні напрямки діяльності організації та можливості, які надає агенція молодим фахівчиням. Зокрема, про освітні проєкти та сприяння встановленню гендерного балансу у професійних сферах.

22 вересня 2020

The Page: Школярка із Запоріжжя перемогла в конкурсі від проєкту STEM is FEM

The Page: Шістнадцятирічна Надія Матус із Запоріжжя виборола перемогу в конкурсі благодійного проєкту STEM is FEM у модулі «Машинобудування», представивши власне бачення розвитку галузі в найближчі 20 років. Її завданням було виділити три основні проблеми, які машинобудування має розв'язати за цей час, і запропонувати власні рішення.

18 вересня 2020

The Page: Як дівчатам стати STEM. Чого навчали на шостому модулі STEM is FEM

The Page: Днями в Києві благодійний освітній проєкт STEM is FEM зібрав дівчат з усієї України, аби розповісти їм більше про машинобудування. Проєкт STEM is FEM мотивує українських школярок обирати для себе STEM-напрямок (наука, технології, інжиніринг і математика) для вищої освіти та кар’єри. І для цього кожні два місяці обирає 30 найкращих і запрошує їх на освітні заходи в столиці.

15 вересня 2020

DEPO.UA: STEM is FEM зовет девушек на модуль "Строительство и архитектура"

DEPO.UA: У 2010 дослідження ради архітекторів Європи виявило, що з понад півмільйона архітекторів континенту жінки становили лише 31%. Для різних країн цей показник був різним. Так, найбільше архітекторів-жінок, близько 50%, було в Греції, Хорватії, Болгарії, Словенії та Швеції. Найменше - в Австрії, Нідерландах, Німеччині, Бельгії та Словаччини, де ця цифра становила 15%.

15 вересня 2020

GAZETA.UA: Освітній проект STEM is FEM проводить відбірковий конкурс на модуль із будівництва та архітектури

GAZETA.UA: В рамках дводенного освітнього модулю дівчат познайомлять із основами спеціальностей будівництва та архітектури. Школярки поспілкуються із відомими архітекторками, будівельницями та іншими представницями галузі, візьмуть участь у майстер-класах, воркшопах, а також традиційно позмагаються за призи, виконуючи творче завдання.