Дівчата і STEM: що цікавого у світі

23 січня 2022

Wonderzine Україна: STEM – для хлопчиків? Упередження про жінок у науці впливають на дітей уже з 6 років – дослідження

Wonderzine Україна: Уже з шести років школярі починають висловлювати думки про те, що дівчата менш зацікавлені в науці, технологіях, інженерії та математиці (STEM). Такий стереотип може впливати на дітей протягом багатьох років, до досягнення ними пізнього підліткового віку.

21 січня 2022

Укрінформ: На Хмельниччині школярка створила пристрій для дезінфекції особистих речей

Укрінформ: У Старокостянтинові учениця одинадцятого класу створила пристрій для дезінфекції особистих речей UV Cleaner.

21 січня 2022

Wonderzine Україна: 19-річна льотчиця здійснила навколосвітню подорож і побила світовий рекорд

Wonderzine Україна: Бельгійсько-британська льотчиця Зара Рузерфорд облетіла п’ять континентів на надлегкому літаку та побила світовий рекорд. Про це пише ВВС.

10 грудня 2021

Mind: Покоління STEM: які фахівці будуть затребувані в майбутньому

Mind: Чим відрізняється STEM-освіта від звичного викладання знайомих предметів і як вона допоможе обрати майбутню професію, розповіла Mind викладачка хімії, завідувачка кафедри STEM у школі повного дня КМДШ Ірина Лемесєва.

7 грудня 2021

Проєкт ВВС "100 жінок": хто вони і як змінюють світ

BBC публікує перелік 100 жінок 2021 року, які змінюють світ та своїм прикладом надихають інших.
Цьогоріч "100 жінок" представляє тих, хто допомагає "перезавантажити" світ - жінок, які відіграють роль у трансформації нашого суспільства, нашої культури та нашого світу.

7 вересня 2021

Укрінформ: Країна без математиків: від популізму – до загрози нацбезпеці

Укрінформ: Виші уже відчули критичний недобір студентів зі спеціальностей «фізика» й «математика». Наслідки можуть бути катастрофічні.

12 червня 2021

МАЯК: Королева Єлизавета II посвятила в лицарі творців вакцини від COVID-19. Серед них двоє жінок

МАЯК: Титули дам (жіночий аналог лицарського титулу) дісталися професору Сарі Гілберт за ключову роль в розробці вакцини від коронавируса, а також Кейт Бінгхем, яка очолювала робочу групу по вакцинам.

21 травня 2021

Wonderzine: «Наука – це романтично. Ти робиш щось задля майбутнього». Інтерв’ю з астрофізикинею Ольгою Захожай

Wonderzine: У новому випуску «ЇЇ» подкасту ми поговорили про романтику астрономії, виклики жінок у науці та пошуки життя на інших планетах. А ще запитали в Ольги, як астрофізики ставляться до космічного туризму, і попросили пояснити, як утворюються планети.

21 травня 2021

НАН України: Про життя та роботу на Українській антарктичній станції «Академік Вернадський» провідної інженерки-дослідниці Анни Соіної

НАН України: 29 квітня 2021 року додому повернулася 25-а Українська антарктична експедиція (УАЕ), яка перебувала на крижаному континенті понад рік. Про життя та роботу на Українській антарктичній станції «Академік Вернадський» і поза нею Пресслужба НАН України розпитала учасницю експедиції, провідного інженера-дослідника відділу радіофізики геокосмосу Радіоастрономічного інституту НАН України Анну Соіну.