Вероніка Подлєснова

Гран-прі модулю "ІТ", Переможниця модулю "Робототехніка та інженерія"
Вероніка Подлєснова

Мене звати Вероніка, мені 15 років. Моє рідне місто – Дніпро. Навчаюсь у «Гімназії № 3», в 10 класі, до того ж відмінно.

Я вважаю, що  чим більше захоплень у людини, тим вона цікавіше та має більше можливостей, щоб досягти життєвого успіху. Тому в мене дуже багато інтересів, зокрема я закінчила музичну школу по класу фортепіано та продовжила навчання по класу гітари. Також дуже полюбляю спорт: займаюся великим тенісом, кінним спортом та  граю за шкільну команду в баскетбол.  

Особливо мене захоплює наука. У нашій гімназії розвивається  «STEM»-напрямок, в якому я беру активну участь. Я є переможцем багатьох районних і міських олімпіад з різних предметів. Мене дуже цікавить ІТ-напрямок (програмування, робототехніка, графіка), тому я безпосередньо приймаю участь у конкурсах та проектах цього напрямку.  Серед них: дві перемоги на Всеукраїнському конкурсі з інформатики «Весела наука», перші місця на обласних фіналах змагань «Прангліміне» -«Міксіке», а у 2019 році в складі збірної команди України приймала участь у міжнародних змаганнях. Пишаюся перемогою моєї команди в обласних змаганнях «Interpipe Junior Mechatronic Lab 2019». За перемогу ми отримали комплект роботів, за допомогою яких далі будемо вчити учнів нашої гімназії  програмуванню.

Зараз я працюю над науковою роботою МАН та сподіваюся, що мої дослідження будуть мати застосування та принесуть користь.

Для мене проект STEM is FEM став справжнім відкриттям та надихнув на удосконалення своїх навичок та подальший саморозвиток. Хочу, щоб  цей проект розвивався та зацікавлював якомога більше дівчат в нашій країні, як він зацікавив мене. 

1