Надія Матус

Гран-прі модулю "Машинобудування",
Переможниця модулю "Агропромисловість"
Надія Матус

"Хай! Мене звати Надія, я з міста Запоріжжя, і перш за все... Я не могла розібратися з цим коротким текстом кілька тижнів, це вже щось говорить про мене (та мою тривогу, коли це стосується соціальних взаємодій). Але краще про позитивне! 

Я вперше почула про STEM is FEM майже рік назад та брала участь у всіх модулях, окрім одного. Було много подій і емоцій, сльози від невдалих виступів та радість від цікавих лекцій. А ще купа мотивації і знайомств, які я зараз вважаю найважливішим, що сталося зі мною на цьому проєкті. 

Коли я перемогла у модулі "Машинобудування", я була щаслива, звісно, але, якщо бути чесною, ще більше налякана і здивована, бо цього я точно не очікувала. Насправді, це не зовсім моя сфера, я більше цікавлюся біологією, хімією та медициною, тому перемога була ще більш несподівана. Але як я подумала вже після того, як заспокоїлася: не завжди важливі фактичні знання сфери, часто успіх приносять саме незвичайні ідеї та погляд "зі сторони". 

Я завжди цікавилася наукою та мрію пов'язати з нею своє майбутнє і я дуже рада, що існують проекти, які допомогають саме дівчатам у цій сфері, яку, нажаль, все ще не назвеш повністю рівною. Участь у STEM is FEM допомогла мені стати більш впевненою, познайомитися з новими людьми та побачити скільки можливостей є у світі.

Дякую за це!"

1