Маргарита Мелешкова

Переможниця модулю "Екологія і Енергетика"
Маргарита Мелешкова

Всім привіт! Мене звуть Мелешкова Маргарита, а я навчаюся в Маріупольському технічному ліцеї в одинадцятому класі хіміко-біологічного профілю. До вивчення такої науки як екологія мене привело бажання проявити себе, як дослідник-новатор та приклад інших учнів, які досягли видатних результатів не лише в екологічній сфері, а й в багатьох інших.

Я завжди мріяла жити у гармонії з природою, людьми та сама з собою. І мені доводиться докладати чимало зусиль, щоб подолати байдужість з якою деякі люди сприймають новини про екологічні лиха, причиною яких дуже часто несвідомо стають. Мені б хотілось щоб океани припинили забруднювати, сміття скидати на звалища, а люди в Африці перестали страждати від голоду та спраги. Нажаль, я не можу припинити свавілля одним махом руки та й мені добре відомо, що намагаючись бути доброю до всіх, до всього світу, до всіх населяючих його істот, то це буде те саме, що крапля прісної води в солоному морі, іншими словами марне зусилля. Тому я намагаюся робити щось таке, щоб допомогло комусь, зробило б умови існування кращими хоча б для когось. Така моя ціль з якою я навчаюсь, бо найкращий шлях до реалізації своїх ідей - це якісна освіта та невпинний саморозвиток.

Шукаючи різні джерела для отримання нових навичок та актуальної інформації, я дійшла до висновків, що простір для здобуття теоретичних знань необмежений, а ось з практикою та корисними знайомствами набагато складніше. І мене дуже тішить той факт, що існує такий прекрасний проєкт як STEM is FEM, завдяки якому я познайомилася з неймовірними жінками, які захоплюються тим, що роблять і надихають інших. Я хочу подякувати організаторкам та спонсорам за те, що надали мені можливість зануритись в те, що мене приваблює та дає сили рухатися вперед і підкорювати нові вершини.

1