Ірина Наталуха

Гран-прі модулю "Екологія і Енергетика"
Ірина Наталуха

"Я - шістнадцятирічна Іра із Сум, на STEM is FEM мене привели збіг, удача і моя подруга. Я опинилася тут, склавши тест з Екології та Енергетики, до яких маю найтепліші почуття. Вивчати речі, що стосуються нашого довкілля та екосистем, мене штовхає усвідомлення теперішньої ситуації на планеті та бажання якщо не запобігти, то принаймні бути готовою до глобальних змін та сприяти обізнаності інших. 

Вихідні на освітньому модулі були в багатьох сенсах вирішальним етапом для визначення подальшої долі мого захоплення. Дотоді я мала сумніви, чи насправді розуміюся на темі. Проект робила ледь не навмання, більшістю порад зобов'язана друзям та подругам, які за пів доби заклали в мені впевненість, що мені таки є, що презентувати.

Я вдячна кожній, що залишила трохи себе у проєктних спогадах. Вдячна двічі моїх подрузі, що штовхнула мене на два вирішальні кроки - спробувати себе на відборі до модулю та таки повірити у себе перед доповіддю."

Під час реєстрації на участь Ірина писала про себе, що до 10 класу брала участь у всіх можливих олімпіадах і конкурсах від української мови (ім. Петра Яцика, ім. Тараса Шевченка - 2 місце на Всеукраїнському етапі) до географії й фізики, посіла призове друге місце із командою на турнірі з журналістики у 8-му класі, та 3 місце у турнірі з правознавства, має сертифікат В2 з німецької та щиру і пристрасну любов до англійської та іспанської. 

1