Альона Квітка

Переможниця модулів "Робототехніка та інженерія" та "Машинобудування"
Альона Квітка

Мене звати Альона, я живу в місті Сєвєродонецьк, що на Луганщині. Навчаюся в звичайній СЗШ №5 в 10 класі.

Окрім науки, велику частку мого життя займають творчість, спорт та участь в різноманітних соціальних проєктах. Кожен день я шукаю нові можливості для саморозвитку в різних напрямках. Я вже 10 років займаюсь професійно плаванням та маю 1 дорослий розряд. Маю хист до малювання. Займаю активну соціальну позицію, і завдяки моїй команді та проєкту «UpShift» від Unicef в моєму місті має з’явитися перший скейтпарк. Я вважаю, що тільки через нові знання, можливості, саморозвиток та роботу над собою можна досягти успіху в житті.

До STEM is FEM я була не впевнена у своїх силах в науках та потягу до них. Але проєкт дав мені
величезну впевненість та досвід. Я відчула, що в моїх старань та роботи над собою є результат. З кожним модулем моя впевненість зростає, а разом з нею і жага до нових знань.

Про STEM is FEM я дізналася від своєї вчительки географії, яка переконала мене заповнити конкурсну заявку. Я брала участь у 3 модулях проєкту, але тільки в модулі «Робототехніка та Інженерія» мені пощастило посісти 2 місце. Як не дивно, але саме цей модуль вселяв у мене найбільше страху, тому що я розуміла, що в мене ніколи не було досвіду в цій сфері та достатніх знань про робототехніку. Але, все пройшло чудово, всі необхідні знання ми отримали на майстер-класах модулю. Це ще раз доводить, що якщо ти чогось дуже хочеш та наполегливо працюєш, ти зможеш отримати приголомшливий результат! Завдяки цій перемозі та нагороді, я відкрила для себе ще одну цікаву та точно корисну можливість! Хочу подякувати організаторам та організаторкам за те, що ви робите для нас та для майбутнього України!

1