Юлія Двораковська

Керуюча партнерка і засновниця Української інжинірингової компанії CBM FORUM. Галузева спікерка модулю "Будівництво і Архітектура"
Юлія Двораковська

Здобула освіту в Технічному Університеті «Київський політехнічний інститут» та Національному Університеті «Києво-Могилянська академія» (другий набір після відкриття). Збиралася стати біотехнологом і екологом.

Під час навчання підробляла репетитором англійської мови, а потім влаштувалася у велику торговельну компанію менеджером з логістики зі знанням англійської мови. Компанія торгувала будівельними матеріалами, а саме архітектурними алюмінієвими системами для виробництва вікон, куполів, зимових садів і прозорих фасадів будівель.

Працюючи у відділі логістики, познайомилася з усіма великими будівельними фірмами України та брала непряму участь у створенні багатьох великих проектів, які реалізовувалися тоді в Україні. Це був період 1998-2001 року, самий розквіт будівельної галузі, неймовірні на той час проекти. Тоді Юлія назавжди закохалася в будівельні проекти.

Закінчивши інститут, жодного дня не працювала за фахом. Вже як досвідченого логіста, її запросили працювати в велику будівельну компанію. Спочатку комплектувала їх об'єкти імпортними матеріалами, а потім вирішила почати продавати їх послуги. Юлії настільки хотілося працювати в будівництві і реалізовувати будівельні проекти, що вона змогла продати послуги компанії на скління першого "Епіцентру" в Києві, також на скління відділень банку «Діамант», потім на величезний заміський комплекс і т.д.

В результаті Юлія Двораківська очолила підрозділ будівельної компанії, яка займалася огороджувальними скляними конструкціями. Спеціально для діяльності підрозділу був закуплений новий комплект обладнання з виготовлення конструкцій, найнятий персонал. Підрозділ вигравав один тендер за іншим. "Мої знайомі завжди запитували: «Як ти продаєш алюмінієві конструкції? Ти ж не розбираєшся в технічній частині систем?» Я відповідала, що мої клієнти в 99,99% випадків теж не розбираються в технічній частині тому відмінно мене розуміють. Для технічної частини у мене були відмінні фахівці в штаті", - розповідає Юлія.

Одного разу підрозділ Юлії виграв дуже великий і складний тендер на скління багатофункціонального комплексу «Європа плаза» в кварталі вул. Саксаганського і бул. Шевченко в Києві. Замовником будівництва була компанія WOG, генпідрядником компанія ТММ. Після роботи на тому проекті, Юлію запросили працювати в "Управління реалізації проектів в Києві і області" компанії WOG. Там вона на практиці пройшла школу проєктного менеджменту в будівництві, підкріплюючи свої знання навчання в школі професора Бушуєва. Тепер Юлія - ​​проєктний менеджер з міжнародним сертифікатом.

Після WOG, вона 10 років очолювала департамент проєктування та будівництва девелоперського холдингу НЕСТ, брала участь як експерт в міжнародних проектах, співпрацювала з найбільшими девелоперами того періоду. Серед реалізованих під її управлінням проєктів того періоду:

- багатофункціональний житловий комплекс «Пори року», 137 тис м2;

- многофункцональний житловий комплекс «Ізумрудний» 108 м2

- багатофункціональний житловий комплекс «Покровський посад» преміум класу 125 тис м2

З 2015 року команда Юлії вийшла з холдингу НЕСТ і працює як незалежна інжинірингова компанія на ринку України. Вона - керуючий партнер цієї компанії, яка називається CBM FORUM (або вільна дискусія про м3).

Компанія Юлії в основному займається реконструкцією. Вони стартували в період активного розвитку приватної медицини в Україні. За п'ять років під їх управлінням було реалізовано 5 проєктів приватних клінік, і ще в дуже багатьох медичних проектах вони надавали консультаційні та інжинірингові послуги. Компанія по праву вважаємося експертами на ринку будівництва приватних медичних установ.

Також серед знакових об'єктів - котеджне містечко GOODLIFE PARK, SHELEST, реставрація будинку Купця Новікова на Подолі та інші.

Юлія заміжня, у неї дорослий син.

Юлія вважає, що потрібно постійно вдосконалюватися і отримувати нові знання і навички. Тому у неї дуже багато дипломів. Серед них є як професійні, так і дипломи в суміжних навичках: курсах ораторської майстерності, курсах театральної школи імпровізації, курсах для керівників по гнучкого управління і т.д.

2