Тетяна Соловей

Головна редакторка BURO Ukraine. Галузева спікерка модулю "3D моделювання та друк"
Тетяна Соловей

З 2012 по 2020 працювала оглядачкою відділу моди, ювелірних прикрас та sustainability Vogue UA. Започаткувала рубрику, присвячену сталому розвитку, на сайті та в журналі. В 2019 пройшла курс FASHION AND SUSTAINABILITY: UNDERSTANDING LUXURY FASHION IN A CHANGING WORLD by LONDON COLLEGE OF FASHION AND KERING. 

В якості лекторки приймає участь в паралельних програмах до виставкових проектів Одеського художнього музею, НАМУ, Центра сучасного мистецвта М1. Модерує публічні дискусії, наприклад з колишньою редакторкою Vogue UK Александрою Шульман під час її візіту в Україну в 2019. 

Викладає в профільних учбових курсах K.A.M.A (Київ) та Ukrainian Fashion Education Group (Харків). В 2017 записала авторський онлайн курс «100 років моди за 100 хвилин».

З 2016 по 2018 була pro bono pr-консультантом та кураторкою Музею Івана Гончара. З того часу почала займатись кураторською діяльністю: в 2016 працювала над першим конером українських ювелірів на Ukrainian Fashion Week, в 2018 була со-кураторкою виставки до 5-річча Vogue UA «Україна в моді»; в 2019 зробила спільний виставковий проект Музею Івана Гончара та галереї BURSA «Небо синє синє».  

На модулі розповість про 3D-технології як майбутнє моди. Головна мета виступу - на основі практик дизайнерів та прогнозів дослідників показати існуючі та майбутні перспективи 3D моделювання в світі моди. Головна теза виступу: майбутнє в світі моди залежить не від стилістичних вправ, а від науковців. 

2