Сабріна Гільдехаус

Генеральна директорка компанії GILDEHAUS. Мотиваційна спікерка модулю "Машинобудування"
Сабріна Гільдехаус

Генеральна директорка компанії GILDEHAUS Сабріна Гільдехаус вже понад 13 років працює в індустрії моди. Вона була провідною менеджеркою у компаніях JOOP!, TOM TAILOR та найбільшій в Європі онлайн-платформі одягу ZALANDO, яка базується у Берліні. У ZALANDO Сабріна очолювала відділ закупівлі взуття та аксесуарів, який щорічно закуповував товару на 400 млн. євро.

У 2018 році Сабріна переїхала з Берліна до Києва і заснувала власну  компанію GILDEHAUS, побачивши великий потенціал українського ринку, який знаходиться близько до Європи та має багато нових власних брендів одягу.

GILDEHAUS працює на українському ринку з початку 2019 року, як інвестиційний партнер для нових та вже давно існуючих українських брендів одягу та дизайнерськіх брендів, яким потрібно прокласти шлях на ринки Західної Європи. Крім надання індивідуальних консультаційних послуг, GILDEHAUS також інвестує в ті українські бренди, які шукають капітал та зарубіжний досвід задля посилення їх організації.

GILDEHAUS також має наставницьку програму щодо обміну досвідом. В рамках цієї програми проводяться дискусії за круглим столом, що надає можливість молодим дизайнерським талантам та підприємцям у сфері моди отримати доступ до знань та коучинг у колег по галузі.

 «Високі етичні стандарти ведення бізнесу і позитивний настрій в Україні дуже вражають. Багато молодих дизайнерів мають власне бачення ідентичності свого бренду та сміливість експериментувати. Але підприємницька діяльність, як і багато інших галузей, залишається за традицією світом чоловіків. І нестача жінок у цій сфері зумовлена не відсутністю їхнього апетиту, навпаки, є безліч доказів, які свідчать про великі перешкоди, з якими стикаються жінки, що хочуть керувати або заснувати власний бізнес. Наше молоде жіноче покоління заслуговує право на підтримку, на заохочення та озброєння всім необхідним, щоб змінити наше майбутнє», - говорить Сабріна.  

Сабріна також постійно запрошується у якості викладача до K.A.M.A (Київська академія медіа-мистецтв) і веде щомісячну колонку у L´officiel Austria на тему розширення прав та можливостей жінок.

2