Ольга Синякевич

Дизайнерка Fabricator Fablab. Освітня спікерка модулю "3D моделювання та друк"
Ольга Синякевич

Оля Синякевич — дизайнер інноваційної лабораторії Fablab Fabricator у Києві. Лабораторія надає послуги R&D і цифрового прототипування українським та зарубіжним стартапам, великим компаніям чи індивідуальним розробникам. Інженери та дизайнери Фабрикатора використовують інноваційні технології, щоб швидше впровадити нові продукти на ринок за менший кошт. Від розробки нових електронних пристроїв, модних аксесуарів, практичних чи декоративних речей до оптимізації виробничого процесу.

Оля займається дизайном, а саме розробкою, 3D моделюванням та прототипуванням макетів для клієнтів лабораторії. Також проводить курси та майстер-класи з основ роботи з обладнанням для дітей та дорослих. Ці навчальні програми розширюють виробничі можливості винахідників, сприяють розвитку локального виробництва інноваційних українських продуктів. 

Освіту промислового дизайнера Оля здобула у School of Form у Познані. Захоплюється дизайном протезів, модних аксесуарів, цінує соціальний дизайн. Її дипломний проект 3D друкованого протезу ноги був експонований на Dubai Design Week 2017.

2