Ольга Краско

Віце-президент Корпорації «Профі». Галузева спікерка модулю "Машинобудування"
Ольга Краско

Ольга закінчила середню школу № 92 ім. І. Франка м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови. Вищу освіту отримала за спеціальністю філолог англійської та німецької мови, також має ступінь магістра міжнародного маркетингу.
З 1999 року є підприємцем, має виставкову компанію та 2 зареєстровані бренди виставок «Читай.UA» та Kyiv Technical Trade Show (спеціалізовані технічні виставки «Зварювання Україна», «Кабель. Електромонтаж», «Дріт. Труби», «Інженерія поверхні металовиробів», «Листовий метал»).
Віце-президент Корпорації «Профі», що надає послуги з аутстафінгу. Досліджує трудове законодавство країн-членів ЄС, міграційну політику та національні компетенції країн-членів ЄС, консультує Раду підприємців при Кабінеті Міністрів України та Офіс віце-прем’єра з європейської та євроатлантичної інтеграції відносно модернізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, впроваджує європейський досвід підготовки кваліфікованих робітників-зварників з використанням доданої реальності в тренінговому центрі Корпорації.
Щорічно очолює офіційну делегацію українських підприємців та промисловців в Індію на державну Інженерну виставку «IESS» в рамках партнерських домовленостей.

2