Марина Черниш

СОО лабораторії швидкого прототипування Fablab Fabricator. Галузева спікерка модулю "3D моделювання та друк"
Марина Черниш

Марина Черниш - операційний директор унікальної лабораторії швидкого прототипування FabLab Fabricator. 

Марина навчалась на історичному факультеті КНУ ім. Шевченка, на курсі Future and innovation thinking в IED Barcelona та KMBS - how to run tech companies.

Стояла біля витоків створення найбільшої лабораторії швидкого прототипування в Україні - Fablab Fabricator, розташованого на території Unit.City. Всього за два роки в активі лабораторії понад 200 реалізованих проектів в різних сферах. Від ідеї до готового продукту. В Fablab Fabricator керувала запуском інкубаційної програми для старшокласників - Fabricator -1, інкубаційної програми для студентів, одна з організаторів першої в Україні конференції з біотехнологій - RNAbio.

Глобальна мережа Fablab генерує велику кількість цікавих проектів. Зокрема, в сферах віртуальної і доповненої реальності, machine learning і smart city. На прикладі це працює так: кожен окремий Fablab знаходить на локальному рівні певну проблему, вирішує її і ділиться експертизою з іншими філіями.

Під час свого виступу Марина розповість про те, які проекти з українських стартапів були згенеровані і створені за допомогою фахівців і техніки Fablab, які потужності і можливості є зараз в лабораторії, а також - які плани на майбутнє і які ще грандіозні проекти будуть реалізовані в Україна.

2