Лотта Сільвандер

Представник ЮНІСЕФ в Україні. Мотиваційна спікерка модулю "Машинобудування"
Лотта Сільвандер

Пані Лотта Сільвандер приєдналася до ЮНІСЕФ в Україні в березні 2019 року. Пані Сільвандер має понад три десятиліття досвіду в галузі соціального розвитку, отриманого на керівних посадах, які вона обіймала в багатьох регіонах світу, де вона виступала за справу дітей та жінок.

До свого призначення в Україну пані Сільвандер займала посаду представника ЮНІСЕФ у Філіппінах з 2014 року. Там вона відповідала за планування, реалізацію та оцінку широкого кола програм ЮНІСЕФ, приносячи користь дітям і жінкам у Філіппінах.

Раніше пані Сільвандер займала посаду представника ЮНІСЕФ у В'єтнамі з 2010-2014 рр., а також була представником ЮНІСЕФ у Замбії з 2006-2010 рр.

Перш ніж приєднатися до ЮНІСЕФ, пані Сільвандер займала посаду заступника генерального директора та директора департаменту Африки у Шведському агентстві з міжнародного розвитку (Sida). Вона обіймала цю посаду з 2001 по 2006 роки.

Громадянка Швеції, пані Сільвандер, має ступінь  у соціальній антропології. Пані Сільвандер розпочала свою кар'єру неурядових організаціях у Швеції та працювала на Філіппінах у 1980-х. Викладач університету в Стокгольмському університеті, вона працювала економістом ПРООН у Зімбабве (1990-94), а згодом працювала незалежним консультантом з розвитку. Вона вперше приєдналася до Sida в 1996 році як радник із соціального розвитку в Південній Африці, а згодом обіймала посади старшого радника з соціального розвитку та спеціального радника з питань ВІЛ та СНІДу в штаб-квартирі Sida у Стокгольмі.

2