Кейт Щеглова-Голдфінч

TOP50 Global Fintech Thought Leaders, старший ПМ з розвитку фінтеху, цифрових технологій та негуляторних платформ НБУ|ЄБРР. Галузева спікерка модулю "Фінанси"
Кейт Щеглова-Голдфінч

Кейт закінчила магістратуру London Metropolitan University у 2016 році.

Кейт - екосистемний архітектор та консультант з питань стратегічного розвитку в державному секторі, має журналістський досвід понад 20 років, захоплюється фінтехом та децентралізованими фінансами.

У 2017 році приєдналась до команди британського фінтех-медіа The Fintech Times (thefintechtimes.com) в якості запрошеного редактора та була постійним учасником, модератором та спікером на глобальних фінтех-івентах.

Кейт входить до TOP50 Global Fintech Thought Leaders-2019, TOP100 Women Thought Business Leaders to follow in 2020-2021, TOP-10 Ukrainian fintech experts and TOP50 Influential women in fintech-2020.

Восени 2019 долучилась до команди НБУ | ЄБРР в якості старшого проєктного менеджера з розвитку фінтеху, та розробила першу Стратегію розвитку фінтеху в Україні до 2025 року, а також концепт регуляторної пісочниці.

Сьогодні Кейт разом з командою НБУ займається запуском регуляторного сандбоксу (із лончем у другому півріччі 2022 року) в якості старшого проєктного менеджера з розвитку фінтеху, цифрових технологій та регуляторних платформ НБУ | ЄБРР.

2