STEM IS FEM – освітній проект популяризації STEM-спеціальностей серед дівчат. Беріть участь у нашому конкурсі, ставайте частиною спільноти й отримайте шанс виграти приз, який може змінити Вашу майбутню кар’єру вже зараз!

Ми віримо: дівчата можуть все, що захочуть! І ми знаємо, що за кожною успішною дівчиною стоять її не менш успішні подруги! Долучайся і доведи, що STEM IS FEM!

З 2 по 30 вересня включно триває відбірковий конкурс на участь в онлайн-курсі "Урбаністика". Курс доступний для українок віком 15-22 роки. Навчання триватиме 5 місяців. Для участі у відбірковому конкурсі, натисніть кнопку "Конкурс" у шапці сайту. Курс реалізується за підтримки програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки USAID.

Кілька простих кроків, щоб долучитися до курсу STEM IS FEM:

  • Якщо ти вперше на сайті, зареєструйся, натиснувши на кнопку "Конкурс" згори цієї сторінки. Якщо в тебе вже є акканут, там же ти знайдешь як зайти до нього.

  • Зареєструвавшись на сайті, ти отримаєш доступ до цього конкурсу і всіх майбутніх конкурсів. 

  • Уважно прочитай інструкцію, підготуйся, адже конкурс на кожен модуль можна пройти лише раз.

  • Чекай на лист із запрошенням на курс!

  • Якщо потрапити на цей курс не вдалося, не засмучуйся! Завжди можна взяти участь у конкурсі на модуль наступної теми! Аби не прогавити його - додавайся до наших сторінок у соціальних мережах!

Анкета на участь у дводенному ІТ-курсі для дівчат (12-15 років) на тему “Machine Learning” від STEM is FEM та Empowerment Lab за підтримки Oracle протягом серпня-жовтня:

https://forms.gle/dzJNxGV58ZwoUY4w8

Участь безкоштовна!

Анкета на участь у дводенному ІТ-курсі для дівчат (12-15 років) на тему “App prototyping” від STEM is FEM та Empowerment Lab за підтримки Oracle протягом серпня-вересня:

https://forms.gle/gnhKcp2x9xNskNQv9

Участь безкоштовна!

Анкета на участь у дводенному ІТ-курсі для дівчат (12-15 років) на тему “Data-Driven Web Application” від STEM is FEM та Empowerment Lab за підтримки Oracle протягом вересня-жовтня:

https://forms.gle/43DtU9RStYdpAehw6

Анкета на участь у ОФФЛАЙН клубах підтримки для підлітків (14-18 років) "Наука єднання" у Львові, Хмельницькому, Полтаві, Рівному, Чернівцях та Вінниці. Клуби відбуваються кожні два тижні. Зустрічі із цікавими спікерами, відверті розмови та групи підтримки із психологом. Долучайтесь! Проєкт реалізується спільно із програмою "Мріємо та діємо".

https://forms.gle/b8Wgn3eKNuGNaVv37

Участь безкоштовна!

Анкета на участь у ОНЛАЙН клубах підтримки для підлітків (14-18 років) "Наука єднання". Клуби відбуваються кожні два тижні. Зустрічі із цікавими спікерами, відверті розмови та групи підтримки із психологом. Долучайтесь! Проєкт реалізується спільно із програмою "Мріємо та діємо".

https://forms.gle/EjmqDTPA6hKu6KRk8

Участь безкоштовна!

Якщо Ви хочете долучитися до проєкту у якості спікерки чи допомогти у розвитку нашої ініціативи іншим чином, заповніть цю анкету: https://forms.gle/o1h6nrmTnCkan8qu5

Підписутесь на наші сторінки у соціальних мережах, аби не пропустити старт конкурсу! 

Новини

STEM is FEM запускає курс з урбаністики для дівчат

Громадська організація STEM is FEM запускає відбір на освітній онлайн модуль з урбаністики. Протягом чотирьох місяців 50 учасниць віком від 15 до 22 років отримають практичні та теоретичні знання з планування та розвитку міських територій. Зокрема, дівчата розроблять містобудівні проєкти для зруйнованих українських міст.

STEM is FEM запустили безкоштовні ІТ-курси для дівчат

Громадська організація STEM is FEM у партнерстві зі швейцарською освітньою організацією Empowerment Lab та за підтримки Oracle запустила безкоштовні онлайн IT-курси для дівчат 12-16 років.

STEM is FEM запускає клуби підтримки для підлітків-переселенців

Громадська організація STEM is FEM за підтримки програми “Єднання заради дії” запускає проєкт “Наука єднання”. У рамках нього в шести містах України – Вінниці, Львові, Рівному, Чернівцях, Полтаві та Хмельницькому – раз на два тижні будуть проводити клуби підтримки для підлітків 14-18 років, що були змушені переїхати через війну. 

ГО STEM is FEM оголошує тендер!

Оголошені тендери на проведення тренінгу з фінансового менеджменту неурядових громадських організацій, проведення фасилітованої сесії для розробки політики щодо ведення комунікацій для ГО, проведення фасилітованої сесії для розробки Кодексу поведінки та Політики щодо зменшення впливу на навколишнє середовище для ГО, проведення фасилітованої сесії для розробки організаційних політик щодо підтримки толерантності та різноманіття, проведення фасилітованої сесії для розробки організаційних політик щодо індивідуального захисту, проведення фасилітованої сесії для розробки фінансових політик організації.

Просвітницьку виставку «Наука – це вона» відкрили в штаб-квартирі ЮНЕСКО

З 7 лютого 11 лютого сучасні портрети українських науковиць разом з есе про них, створених переможницями Всеукраїнського творчого конкурсу, будуть виставлені у залі Salle des Actes штаб-квартири ЮНЕСКО.