Новини

6 липня 2020

STEM is FEM розпочав відбірковий конкурс на участь у модулі “Машинобудування”

STEM is FEM розпочав відбірковий конкурс на участь у модулі “Машинобудування”. Модуль відбуватиметься в Києві 29-30 серпня.
18 червня 2020

Гендерна рівність, майбутнє світу технологій, застосування 3D та можливість змінити світ - про що говорили на модулі “3D моделювання та друк”

Модуль було присвячено темі “3D моделювання та друку”. У відбірковому конкурсі взяли участь 90 дівчат. За допомогою тестування на сайті, із них обрали 30 найкращих із 13 українських міст.
16 червня 2020

Кращою роботою модулю "3D моделювання та друк" стала "Флора" учасниці з Івано-Франківська

Для конкурсу STEM is FEM українські школярки проектували лавочки для дотримання соціальної дистанції
22 травня 2020

STEM is FEM з Фондом Народонаселення ООН розповіли дівчатам про небезпеку насильства у стосунках

STEM is FEM у партнерстві з Фондом Народонаселення ООН в Україні провели для старшокласниць лекцію «(Не) дрібниці у стосунках» у рамках кампанія “Розірви коло”. Під час зустрічі ретельно розібрали на які (не)дрібниці варто звертати увагу у стосунках, аби не потрапити у сумну історію.
21 травня 2020

STEM IS FEM оголошує приз п’ятого модулю "3D моделювання і друк

Домашній 3D-принтер із набором матеріалів отримає переможниця онлайн модулю освітнього проєкту STEM IS FEM.
6 травня 2020

Стартував конкурс на участь у модулі "3D моделювання та друк"

На yнашому сайті розпочався он-лайн конкурс на участь у освітньому заході, який познайомить школярок із цариною 3D друку та моделювання.
15 квітня 2020

Гендерні стереотипи, навчання протягом життя та необхідність винаходити велосипед - про що говорили на модулі з інженерії та робототехніки

11-12 квітня відбувся четвертий модуль благодійного освітнього проекту STEM is FEM на тему “Робототехніка і інженерія”. Вперше подія проєкту відбувалась онлайн через карантинні обмеження.
14 квітня 2020

У підсумковому конкурсі із робототехніки найкращим визнано робота-лікарняного дезинфікатора

Під час підсумкового конкурсу модулю "Робототехніка і інженерія" 30 старшокласниць запропонували концепти роботів, які б допомогли Україні боротися із коронавірусом.
9 квітня 2020

Представниці центру НАТО, посольства США та Фонду ООН в Україні надихатимуть дівчат на модулі “Робототехніка і інженерія”

Цими вихідними відбуватиметься перший онлайн модуль проєкту STEM is FEM. Як завжди, модуль збирає 30 дівчат зі всієї України, які найкраще впоралися із конкурсним завданням на сайті. Цього разу, через карантин, зустріч стане віртуальною. Та це не змінює принципів проєкту - із дівчатами спілкуватимуться лише найцікавіші та найфаховіші спікерки.