Ми у ЗМІ

13 листопада 2019

AgroPortal: Як зробити агрогалузь привабливою для українських школярок? Успішний кейс

AgroPortal: Зробити технологічні галузі науки, в тому числі і агро, привабливими для молоді — це мета чи не кожної соціально відповідальної компанії. Проте останнім часом об’єктом для залучення стають не студенти, а школярі. Особливо дівчата. Чимало майбутніх абітурієнток вагаються, бо не впевнені у своїх силах і мають сумніви, що зможуть реалізуватися у професії, яку суспільство стереотипно називає «чоловічою». Показати школяркам, що в технічних спеціальностях можна досягти найвищих кар’єрних вершин, і їхня стать аж ніяк цьому не завадить, є основною метою проєкту STEM is FEM, до якого вже залучені провідні українські компанії та лектори.

13 листопада 2019

Я-UA ТВ канал: Як залучити дівчат до науки? Досвід проекту STEM is FEM

Я-UA ТВ канал: Традиційне уявлення про жінок передбачає, що вони мають бути «берегинями», гарними дружинами, матерями і присвячувати себе іншим. У такому дусі виховуються дівчата з дитинства. А чи можуть юнки мріяти про кар’єру видатних науковців, дизайнерів, інноваторів? Як стати тим, ким бажаєш? Про це поговоримо з командою проекту «STEM is FEM»

9 листопада 2019

uazmi: STEM is FEM проведе IT-модуль для старшокласниць – Сапар Карягдиїв

uazmi: Проект STEM is FEM проведе благодійний конкурс для дівчат старших класів зі всієї країни щодо теми ІТ. Головна мета – залучити більше представниць жіночої статі до роботи у сфері технологій.

8 листопада 2019

depo.ua: Сергій Токарєв: Проект STEM is FEM розпочав IT-конкурс для дівчат

depo.ua: Благодійний проект STEM is FEM розпочав конкурс на участь у другому освітньому модулі, тематикою якого стане IT.

28 жовтня 2019

Українські новини: STEM is FEM мотивує українських школярок обирати технічні спеціальності

Українські новини: Перед школярками з усієї України виступили Міністр охорони здоров’я, заступниця Міністра розвитку економіки та колишня в.о. міністра агрополітики. У Києві відбувся перший освітній модуль благодійного проекту STEM is FEM, присвячений темі біотехнологій. Завдяки онлайн конкурсу на модуль потрапили учениці старших класів з усієї України – Києва, Запоріжжя, Сум, Маріуполя, Одеси, Сєвєродонецька, Хмельницького, Черкащини та Рівненщини.

28 жовтня 2019

znaj.ua: STEM is FEM показав дівчатам з усієї України як працюють біотехнології у бізнесі та науці

znaj.ua: Благодійний освітній проект STEM is FEM зібрав на освітній модуль на тему Біотехнологій у Київ 22 учасниці з різних міст України – Києва, Запоріжжя, Сум, Маріуполя, Одеси, Сєвєродонецька, Хмельницького, Володимирця та Шполи. Під час модулю у столиці старшокласниці прослухали освітні лекції, мотивуючі виступи успішних жінок, взяли участь у конкурсі, та завітали до установ, які безпосередньо займаються біотехнологіями.

24 жовтня 2019

Gazeta.ua: Юна одеситка виграла участь у польському STEM-саміті завдяки знанням про біотехнології

Gazeta.ua: Шістнадцятирічна Наталія Снігур з Одеси стала переможницею модулю Біотехнології благодійного освітнього проекту STEM is FEM.

24 жовтня 2019

Апостроф: У Києві пройшов модуль STEM is FEM, де школярки шукали відповіді на питання галузі біотехнологій

Апостроф: У Києві пройшов конкурс від проекту STEM is FEM, де 22 українські школярки - учасниці спробували запропонувати схему створення штучних аналогів людських органів.

24 жовтня 2019

my.новини: В Киеве прошел модуль STEM is FEM, где школьницы искали ответы на вопросы отрасли биотехнологий

my.новини: У Києві пройшов конкурс від проекту STEM is FEM, де 22 українські школярки - учасниці спробували запропонувати схему створення штучних аналогів людських органів.