Ми у ЗМІ

27 травня 2020

Реальна Україна: Розірви коло! STEM is FEM и UNFPA в Украине предостерегли девушек от нездоровых отношений

Реальна Україна: Здорові відносини запорука щасливого майбутнього. Але як зрозуміти, які вони повинні бути, якщо власного досвіду ще немає, а знайомі, кіно і книги далеко не завжди презентують найкращі сценарії?

27 травня 2020

My.Новости: Розірви коло! STEM is FEM та UNFPA в Україні застерегли дівчат від нездорових стосунків

My.Новости: Здорові стосунки – запорука щасливого майбутнього. Та як зрозуміти, які вони мають бути, якщо власного досвіду ще немає, а знайомі, кіно та книжки зовсім не завжди презентують найкращі сценарії?

27 травня 2020

UaZMI: Розірви коло! STEM is FEM та UNFPA в Україні застерегли дівчат від нездорових стосунків

UaZMI: Освітній проєкт STEM is FEM у партнерстві з Фондом Народонаселення ООН (UNFPA) в Україні провели для старшокласниць лекцію "(Не) дрібниці у стосунках" у рамках кампанії "Розірви коло". Під час зустрічі ретельно розібрали на які (не)дрібниці варто звертати увагу у стосунках, аби не потрапити у сумну історію.

27 травня 2020

Українські новини: Переможниця наступного модуля STEM is FEM отримає 3D-принтер і поїздку-сюрприз

Українські новини: 13-14 червня відбудеться п'ятий модуль освітнього благодійного проєкту STEM is FEM. Тема заходу "3D-моделювання та друк". Як і минулого разу, модуль пройде в онлайні, щоб не піддавати учасниць небезпеки у зв'язку з пандемією COVID-19.

27 травня 2020

GAZETA.UA: Розірви коло! STEM is FEM та UNFPA в Україні застерегли дівчат від нездорових стосунків

GAZETA.UA: Здорові стосунки – запорука щасливого майбутнього. Та як зрозуміти, які вони мають бути, якщо власного досвіду ще немає, а знайомі, кіно та книжки зовсім не завжди презентують найкращі сценарії?

25 травня 2020

Подробности: У Дніпрі школярка створила робота-медика

Подробности: У Дніпрі 16-річна школярка створила модель робота-медичного помічника. За задумом, у майбутньому він допоможе зменшити контакти медиків із хворими.

20 травня 2020

NizhynNews: STEM is FEM навчить українських школярок 3D-друку та моделюванню

NizhynNews: На сайті STEM is FEM проходить онлайн-конкурс на участь в освітньому заході, на якому школярок познайомлять із цариною 3D-друку та моделювання.

20 травня 2020

UNN: STEM is FEM розповість школяркам, як друкують штучні кістки і проводять краш-тести не розбивши авто

UNN: Проєкт STEM is FEM проводить відбірковий конкурс на участь у наступному освітньому модулі. Тема події – 3D моделювання і друк.

20 травня 2020

LvivNEWS: STEM is FEM навчить українських школярок 3D-друку та моделюванню

LvivNEWS: На сайті STEM is FEM проходить онлайн-конкурс на участь в освітньому заході, на якому школярок познайомлять із цариною 3D-друку та моделювання.