Ми у ЗМІ

31 січня 2020

Znaj.ua: Переможниця STEM is FEM візьме участь у конференції Єльського університету у Римі

Znaj.ua: Модуль відбудеться у Києві, в ньому візьмуть участь старшокласниці з усієї країни. Благодійний проєкт STEM is FEM відправить переможницю третього освітнього модуля по темі “Енергетика і Екологія” до Риму, щоб взяти участь у міжнародній конференції Yale International Alliance Conference on Global Citizenship.

30 січня 2020

Depo.ua: STEM is FEM допомогає виправити гендерний дисбаланс в енергетиці

Екологія і енергетика – тема нового освітнього модулю від українського благодійного проєкту STEM is FEM. Організатори вважають, що ці дві теми – одні із найактуальніших та найтехнологічних у сучасному суспільстві.

27 січня 2020

Деловая Столица: СЕРГЕЙ ТОКАРЕВ: STEM IS FEM РЕШАЕТ ВОПРОС ГЕНДЕРНОГО ПАРИТЕТА В ТЕХНОЛОГИЧЕСКИХ ОТРАСЛЯХ

Деловая Столица: У лютому 30 старшокласниць з усієї України приїдуть до Києва, щоб взяти участь у дводенному освітньому модулі, присвяченому енергетиці та екології в рамках благодійного проекту STEM is FEM. У 2019 проект вже провів два модуля, темами яких стали біотехнології та IT-індустрія.

25 січня 2020

ФАКТИ: Сергій Токарєв: мета STEM is FEM – досягти гендерного балансу в енергетиці та технологіях

ФАКТИ: У лютому 2020 року в Києві пройде третій освітній модуль благодійного проекту STEM is FEM для українських школярок. Ініціатором проекту є IT-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв. За його словами, суть STEM is FEM полягає в популяризації технологічних професій серед дівчат та досягненні процентної рівності між жінками та чоловіками на спеціальностях, пов’язаних з наукою, технологіями, математикою та інженерією. Тематика третього модуля буде присвячена енергетиці та екології. Організатори вважають, що ці теми не тільки надзвичайно важливі для України, а й будуть цікаві учасницям проекту.

24 січня 2020

GAZETA.UA: STEM is FEM відправить українську школярку на конференцію Yale International в Рим

GAZETA.UA: Українська школярка відвідає Yale International Alliance Conference on Global Citizenship у Римі навесні цього року разом із проєктом STEM is FEM. Участь у конференції стане призом наступного освітнього модулю по темі "Енергетика та Екологія".

24 січня 2020

UNN: STEM is FEM залучатиме дівчат до енергетичної сфери

UNN: У лютому українські школярки матимуть змогу ближче познайомитись із енергетичною галуззю. Благодійний проєкт STEM is FEM обрав енергетику та екологію у якості теми третього освітнього модулю для старшокласниць.

11 січня 2020

ZNAJ.UA: STEM is FEM розповість українським школяркам про екологію та енергетику

ZNAJ.UA: Благодійний проєкт STEM is FEM оголошує відкриття конкурсу для старшокласниць на участь у третьому освітньому модулі. Цього разу темою стануть екологія і енергетика.

10 січня 2020

24 КАНАЛ: STEM is FEM запрошує дівчат познайомитись із сферами енергетики та екології

24 КАНАЛ: Благодійний проєкт STEM is FEM розпочав відбірковий конкурс на участь у модулі "Енергетика і екологія". Модуль відбуватиметься 15-16 лютого у Києві. Він стане третім заходом проєкту.

26 грудня 2019

UA Українське радіо: Модуль знань. Буде тобі наука

UA Українське радіо: В ефірі програми "Модуль знань" біологиня Ольга Маслова говорить про книгу Юрія Марченка «Буде тобі наука», розвиток та популяризацію української науки заголом та проєкт STEM is FEM.