Ми у ЗМІ

26 березня 2020

GAZETA.UA: Чи раді дівчатам у STEM – українським школяркам розповіли американські дипломатки

GAZETA.UA: Напередодні введення карантину працівниці посольства США в Україні запросили учасниць проєкту STEM is FEM до себе в гості, аби розповісти про свою роботу.

23 березня 2020

Interfax-Україна: Освітній модуль STEM is FEM з робототехніки відбудеться в онлайні

Interfax-Україна: Проєкт STEM is FEM готується провести черговий освітній модуль для українських школярок. Один з ініціаторів проєкта, керівник IT-компанії Gamingtec Сапар Карягдиїв розповідає, що цього разу дівчат будут знайомити з робототехнікою. Модуль відбудеться 11-12 квітня в онлайн-форматі.

23 березня 2020

Українські новини: Stem is Fem проведет онлайн-модуль по робототехнике для украинских школьниц

Українські новини: Четвертий освітній модуль проекту Stem is Fem буде присвячений робототехніці. У зв'язку з поширенням коронавируса він відбудеться в онлайн-форматі.

18 березня 2020

ФАКТИ: STEM is FEM та UNICEF познайомили школярок із українськими жінками-науковицями

ФАКТИ: Чи є в Україні наука? Чи виїжджають усі молоді вчені на Захід? Чи цікаво сьогодні бути вченим? Скільки заробляє науковець? Чи справді наука – це не жіноча справа? Аби відповісти на усі ці запитання, Дитячий фонд ООН в Україні та благодійний освітній проект STEM is FEM тиждень тому познайомили дівчат із сучасними українськими науковицями.

16 березня 2020

UNN: "Наука - спосіб продовжити дитинство" – ЮНІСЕФ та STEM is FEM провели спільний захід

UNN: ЮНІСЕФ та благодійна ініціатива STEM is FEM організували зустріч дівчат-школярок із українськими жінками-науковицями.

5 березня 2020

Гендер в деталях: Ініціативні групи, створені з метою популяризації та сприяння гендерної рівності

Гендер в деталях: STEM is FEM - це освітня благодійна ініціатива, що спрямована на популяризацію технологічної сфери серед дівчат. Мета проекту – звернути увагу українських школярок на освіту у STEM-напрямках: наука, технології, інжиніринг та математика.

24 лютого 2020

ФАКТИ: Безпечний атом та відмова від кладовищ – яка екологічна ідея перемогла на модулі STEM is FEM

ФАКТИ: Днями у Києві пройшов Третій освітній модуль STEM is FEM на тему Енергетика і Екологія. Перемогу отримала 17-річна Ірина Наталуха із міста Суми. Свою ідею вона представила у трьох напрямках: розвиток атомної енергетики, демографічні проблеми та екологічне переосмислення життя людей, а також вплив кладовищ на екологію.

24 лютого 2020

ZNAJ.UA: STEM is FEM відправить сімнадцятирічну сумчанку на конференцію Єльського університету в Рим

ZNAJ.UA: Учениця 10-го класу Ірина Наталуха із Сум отримала перемогу у третьому освітньому модулі благодійного проєкту STEM is FEM. В березні дівчина відправиться в Рим, щоб взяти участь у конференції Єльського університету на тему Global Citizenship.

21 лютого 2020

Гендер в деталях: 17-річна Ірина Наталуха із Сум отримала перемогу у третьому освітньому модулі благодійного проєкту STEM is FEM

Гендер в деталях: 15-16 лютого в Києві відбувся третій модуль благодійного освітнього проекту STEM is FEM на тему “Екологія і Енергетика”. У ньому взяли участь 28 дівчат-старшокласниць, які найкраще впоралися з онлайн-завданням на сайті проєкту. Загалом організатори отримали 150 анкет охочих.