Ми у ЗМІ

27 липня 2020

UNN: На STEM is FEM розповіли, чому освіта в Азії стає трендом

UNN: Дедалі більше української молоді обирає навчання у вищих навчальних закладах Далекого Сходу. Чому українські абітурієнти віддають перевагу освіті в азійських вишах розповіли спікерки освітнього проекту STEM is FEM Катерина Карпюк та Катерина Бондар.

27 липня 2020

Освіта Рівненщини: Відбірковий конкурс на участь у модулі “Машинобудування” від благодійного проєкту STEM is FEM

Освіта Рівненщини: STEM is FEM – освітня благодійна ініціатива, що мотивує дівчат частіше обирати професії STEM-напрямків. Проєкт функціонує з вересня 2019 року. За цей час було проведено 5 освітніх модулів – біотехнології, ІТ, екологія та енергетика, робототехніка та інженерія, 3D моделювання та друк.

24 липня 2020

Avdeevka.City: Авдеевских старшеклассниц приглашают на бесплатный образовательный модуль

Avdeevka.City: Старшокласниць з Авдіївки запрошують взяти участь в безкоштовному освітньому модулі по машинобудуванню від Stem is Fem.

22 липня 2020

Interfax-Україна: STEM is FEM: український освітній проект провів вебінар для дівчат «Навчання за кордоном»

Interfax-Україна: Пандемія COVID-19 негативно вплинула на багато сфер діяльності людей по всьому світу. Не стала виключенням і світова освіта. Багато серйозних проблем через карантинні обмеження по всій планеті виникли із навчанням, складанням іспитів та вступними кампаніями абітурієнтів.

21 липня 2020

Нова Година: Спікери STEM is FEM розповіли українським школяркам про навчання за кордоном

Нова Година: Багато українських школярів мріють про освіту за кордоном. Для таких майбутніх абітурієнток спікерки освітнього проєкту STEM is FEM провели вебінар, на якому поділилися своїм досвідом вступу та навчання в іноземних навчальних закладах.

21 липня 2020

Ua.Utro.News: Спикеры STEM is FEM рассказали украинским школьницам об обучении за рубежом

Ua.Utro.News: Українська освіта розвивається і осучаснюється, з кожним роком наближаючись до найвищих світових стандартів, проте неможливо не погодитися, що в певних областях науки університети більш розвинених країн, таких як Німеччина, США на Заході або Китай і Японія на Сході, все ще далеко попереду.

21 липня 2020

UaZMI: Спікери STEM is FEM розповіли українським школяркам про навчання за кордоном.

UaZMI: Українська освіта постійно розвивається та осучаснюється, з кожним роком наближаючись до найвищих світових стандартів, проте неможливо не погодитись, що у певних галузях науки університети розвинених країн, таких як Німеччина, США на Заході чи Китай та Японія на Сході, далеко попереду. Тож багато українських школярів мріють про освіту за кордоном.

21 липня 2020

GAZETA.UA: Спікери STEM is FEM розповіли українським школяркам про навчання за кордоном

GAZETA.UA: Українська освіта постійно розвивається та осучаснюється, з кожним роком наближаючись до найвищих світових стандартів, проте неможливо не погодитись, що у певних галузях науки університети розвинених країн, таких як Німеччина, США на Заході чи Китай та Японія на Сході, далеко попереду. Тож багато українських школярів мріють про освіту за кордоном.

20 липня 2020

My.Новости: STEM is FEM познакомит школьниц с машиностроением

My.Новости: Благодійна освітня ініціатива STEM is FEM оголосила конкурс на участь українських старшокласниць в наступному модулі проекту. На цей раз він буде присвячений машинобудуванню.