Ми у ЗМІ

11 січня 2020

ZNAJ.UA: STEM is FEM розповість українським школяркам про екологію та енергетику

ZNAJ.UA: Благодійний проєкт STEM is FEM оголошує відкриття конкурсу для старшокласниць на участь у третьому освітньому модулі. Цього разу темою стануть екологія і енергетика.

10 січня 2020

24 КАНАЛ: STEM is FEM запрошує дівчат познайомитись із сферами енергетики та екології

24 КАНАЛ: Благодійний проєкт STEM is FEM розпочав відбірковий конкурс на участь у модулі "Енергетика і екологія". Модуль відбуватиметься 15-16 лютого у Києві. Він стане третім заходом проєкту.

26 грудня 2019

UA Українське радіо: Модуль знань. Буде тобі наука

UA Українське радіо: В ефірі програми "Модуль знань" біологиня Ольга Маслова говорить про книгу Юрія Марченка «Буде тобі наука», розвиток та популяризацію української науки заголом та проєкт STEM is FEM.

19 грудня 2019

24 КАНАЛ: Представники Google, Global Logic та українського уряду мотивували школярок займатись IT

24 КАНАЛ: Проект STEM is FEM зібрав у Києві дівчат із різних куточків України: Дніпра, Запоріжжя, Кам'янець-Подільського, Маріуполя, Нікополя, Рівного, Харкова та Києва. Протягом двох днів 23 дівчинки-старшокласниці занурювались у сферу ІТ.

19 грудня 2019

Апостроф: STEM is FEM познайомив українських школярок з успішними айтішніцями і показав офіси великих IT-компаній

Апостроф: Благодійний проект STEM is FEM організував захід, де довів дівчатам, що IT - це галузь, в якій жінкам раді не менше, ніж чоловікам. 23 старшокласниці відібрали за допомогою онлайн тестування на сайті проекту з 80 бажаючих взяти участь в освітньому модулі, повідомляють організатори проекту.

18 грудня 2019

Українські новини: STEM is FEM відправить школярку із Дніпра на IT-фестиваль у Валенсію

Українські новини: Десятикласниця з Дніпра Вероніка Подлєснова перемогла у другому освітньому модулі благодійного проєкту STEM is FEM. Вона поїде в Іспанію на Webit Festival Europe.

18 грудня 2019

Interfax-Україна: 15-річна переможниця STEM is FEM з Дніпра відправиться на IT-фестиваль в Іспанію

Interfax-Україна: У Києві обрали переможницю ІТ-модулю благодійного освітнього проекту STEM is FEM. Нею стала десятикласниця Вероніка Подлєснова. Вже незабаром вона поїде в Іспанію на Webit Festival Europe, одну із ключових технологічних подій Європи.

17 грудня 2019

Gazeta.ua: STEM is FEM мотивував школярок йти в IT

Gazeta.ua: У Києві відбувся другий модуль проекту STEM is FEM. Цього разу дівчат два дні знайомили із галуззю ІТ та надихали обрати інформаційні технології у майбутньому кар'єрному шляху.

17 грудня 2019

UNN: STEM is FEM показав старшокласницям побут програмістів та познайомив із міністеркою

UNN: Протягом двох днів 23 дівчинки-старшокласниці з усієї України занурювались у сферу ІТ та надихалися історіями жінок з цієї галузі разом із благодійним освітнім проєктом STEM is FEM. Своїми історіями ділилися міністерка соціальної політики України Юлія Соколовська, народна депутатка України, в минулому головна операційна директорка Ring Ukraine Кіра Рудик та віце-президентка з інжинірингу GlobalLogic Юлія Дубова, передає УНН.