Владислава Мазій

Переможниця модулю "Computer science" та "Фінанси"
Владислава Мазій

Мене звати Влада і я випускниця Камянець-Подільського ліцею. За своє життя я встигла побувати в багатьох сферах, таких як: танці, плавання, фотозйомка, тхеквондо (це бойове мистецтво, я чемпіонка України), мистецтво (пишу картини і беру участь у всеукраїнських конкурсах), закінчила музичну школу і скажено люблю фортепіано, на даний момент намагаюсь організувати команду з програмування, оскільки займаюсь цим з 10 років, а завдяки STEM is FEM, я змогла представити нашу спільноту на всеукраїнському рівні, вперше!

Все це всього лиш етапи мого життя, які були пройдені і вже трохи забулися, але дали мені змогу приблизитись до моїх цілей. Це принесло в моє життя багато нових знайомств які допоможуть у майбутньому, кожен аспект моєї самостійної діяльності дасть мені змогу рухатись вперед і не бачити перед собою перепон. Але це все буде колись, як результат плідної праці над собою і своїми цілями, як результат грамотної командної роботи, як результат моїх дитячих мрій і твердої впевненості в тому що у мене все вийде.

STEM IS FEM це такий же результат. Це результат того, що я змогла перебороти в собі страх, зрозуміла, що я ще багато чого не знаю. Також це хороша можливість перевірити себе на стресостійкість. Можна сказати, що хоч і зі скрипом але цей шлях я пройшла: складний і насичений. Купа нового досвіду, мотивації і спілкування.
У кожного з нас є мотиви. Моїм можна назвати молодшу сестру, для якої я прагну стати взірцем для наслідування, бо все ж таки я завжди для неї буду залишатись крутою старшою сестрою і подавати приклад.

1