Софія Хондока

Переможниця модулю "Біотехнології"
Софія Хондока

Мені 16 років. Живу у селищі міського типу Володимирець, що у Рівненській області. Навчаюся в 11 класі Володимирецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Впевнено крокую до здобуття золотої медалі)

Маю багато хобі: граю на музичних інструментах (бандурі та фортепіано), обожнюю читати книги, гарно вишиваю бісером, у вільний час дивлюся фільми різних жанрів. Активно беру участь у шкільному житті: є міністром культури у шкільному парламенті, організовую різні позашкільні заходи, допомагаю волонтерам, є правою рукою класного керівника (старостою).

В 12 років захопилася біологією. У 8 класі вперше взяла участь в олімпіаді з біології. У 9 та 10 класах брала участь у четвертому етапі Всеукраїнської олімпіади з біології у Харкові та Черкасах. Стала призеркою. Зараз із впевненістю можу сказати, що біологія - це мій улюблений предмет у школі. З ним я прагну поєднати своє майбутнє. Мені подобається досліджувати явища, які відбуваються навколо нас, процеси, які відбуваються всередині нас та різні живі організми.

Усі поразки сприймаю позитивно, оскільки кожна невдача дає мені ще більше натхнення рухатися далі та вдосконалюватися. 

На даний момент обираю свою майбутню професію. І тут переді мною постає нелегке завдання - обрати одну професію серед безлічі тих, які мені подобаються.... Серед професій фавориток такі: генний інженер, хірург, репродуктолог, мікробіолог, патофізіолог.

І хоча зараз я точно не знаю, яку саме професію здобуду, проте впевнена, що зможу допомогами людям, оскільки вважаю це своїм покликанням. 

А ще у майбутньому я мрію подорожувати та вивчати іноземні мови.

1