Неллі Тарапата

Переможниця модулю "3D моделювання та друк"
Неллі Тарапата

"Усім привіт! Мене звати Тарапата Неллі, я живу і навчаюся у Дніпрі, в Ліцеї інформаційних технологій, з відзнакою закінчивши 9 клас. Навчаючись в такому закладі, я бачу наскільки мало дівчат зацікавлено в точних науках: власне в моєму класі дівчат 6 з 32 учнів! Саме тут ще буде доречною фраза "Якщо не я, то хто?", про що я й подумала вперше, коли дізналася, що таке STEM.

За час мого навчання я брала участь в конкурсах, олімпіадах з англійської та української мов, а також фізики та інформаційних технологій. Так я і зрозуміла, що дізнаватися щось нове - це моя пристрасть!

Я чула і бачила, наскільки круті бувають люди: їздять на купу подій, там виграють і чомусь першою думкою в мене було "Я так не зможу". Так ось це все брехня. STEM навчив мене вірити в себе, що єдина перешкода на нашому власному шляху - це ми самі, наші сумніви, невпевненість. Звісно, що з неба все так просто не падає - але й не треба бути Ілоном Маском щоб усіх вразити! В кожного з нас свій шлях і завжди будуть ті, хто кращий чи гірший, але це ніяк не впливає на ваше власне життя - головне бути самим собою, робити те, що подобається і вмієш.

Такі слова я чула й в свій бік, але думала, що іншим просто легко казати. Але зовсім скоро зрозуміла, що забагато думаю! Тому взявши себе в руки, я почала працювати над собою і була просто шалена від факту, що в мене таки вийшло.

Цього всього не було б без чудових організаторок, які дають можливість відчути себе професіоналом в будь-якій справі, надихають й допомогають в цьому світі знайти себе!"

1