Наталія Снігур

Гран-прі модулю "Біотехнології"
Наталія Снігур

 

Мене звати Наталі, мені 16 років і я навчаюсь у 10 класі звичайної загальноосвітньої школи в Одесі.

Та це аж ніяк не обмежує мої можливості, адже якщо мені щось не зрозуміло, я переверну весь інтернет догори дригом, та все одно знайду потрібну мені інформацію. І зараз я захоплююсь саме біологією. Пам‘ятаю, як у сьомому класі ми почали вивчати зоологію, потім анатомію, гени, ДНК та багато іншого. Я поринула з головою в цю науку і кожного року мені стає дедалі цікавіше.

Не дивлячись на те, що я майже весь свій час витрачаю на навчання, творчість також присутня в моєму житті: багато років я займалася танцями, обожнюю фотографувати і знімати відео. Навесні навіть увійшла в десятку кращих по Україні у конкурсі з роликом на соціальну тему. Особливе місце в моєму серці займає малювання і усе, що з ним пов‘язано! Дуже люблю малювати на одязі. Одного разу намалювала скелет із серцем на футболці, ось так і в творчості мені знадобилась біологія.

Після двох днів на проекті, я зрозуміла, що Біотехнології - це те, чим я, напевне, хочу займатись в майбутньому. Я розумію, що це складна професія, але легкої роботи, мабуть, не існує. Я вірю в те, що якщо я захочу чогось, то обов’язково досягну своєї мети!

Дякую вам за ці два дні і за неймовірну дозу знань та мотивації!

1