Марія Корольова

Переможниця модулю "Архітектура і Будівництво"
Марія Корольова

Привіт! Мене звати Корольова Марія і я з Дніпра. Учениця 11 класу Ліцею 100.

Декілька цікавих факти про мене:

1. Я планую стати інженером. Звичайно, я не одразу знала ким хочу бути. Доводилося перебирати і вибирати із того, що мені ближче до душі. Як ви бачите, тексти писати я не вмію, тому усе, що з цим пов'язано, відпало одразу. Далі я почала замислюватися над юриспруденцією, але через деякий час передумала. І от лише нещодавно якимось дивом я вирішила, що архітектура - це те, що мене цікавить. Тому інженерія - це те, чим я хочу займатись у житті 

2. STEM is FEM -  перший серйозний проєкт, у якому я брала участь. До цього я виконувала дуже багато шкільних проєктів, і взагалі ні на що не сподівалася. STEM дав мені можливість спробувати і проявити себе, та переконатися у тому, чи правильну професію я для себе обрала.

3. Я змінила 6 класів та 4 школи. Я ніколи не боялась переходити до нової школи або класу. Усе  я сприймала як новий досвід. Мабуть такий підхід допоміг мені стати більш впевненою у собі. 

4. Дуже часто моїм вчителям не подобалися мої проєкти. Я дуже рада, що продовжила робити їх так, як я хочу, і завдяки цьому я перемогла на модулі "Будівництво і архітектура".

Завжди потрібно робити те, що хочеш ти!

1