Іра Лучин

Гран-прі модулю "3D моделювання та друк"
Іра Лучин

"Мене звати Іра Лучин, я живу в місті Івано-Франківську, навчаюся в ліцеї № 25 та займаюся в Івано-Франківській державній художній школі.
Ще з дитинства я цікавилася малюванням і математикою. Згодом почала вчити англійську мову, яка відкрила мені багато дверей для саморозвитку. За допомогою онлайн-курсів я вивчаю різні програми: такі як Blender, Marvelous Designer, Inkscape, Adobe Photoshop. Також я активно приймаю участь в різноманітних олімпіадах, конкурсах та наукових проєктах, що проводяться в моєму місті.
В цьому році я стала призером міських олімпіад: з математики (3 місце), хімії (3 місце) та географії (2 місце), відкритої олімпіади з математики від Прикарпатського Університету ім. В.Стефаника (2 місце).
Про проєкт Stem is Fem мені розказала мама. Я брала участь у двох модулях. На модулях я навчилася використовувати нові програми, а також послухала цікаві лекції спікерок. Особливо мені запам’ятався виступ Юлії Марушевської та Ольги Маслової. Stem is Fem мотивує мене пробувати щось нове.
Хочу подякувати організаторкам за таку чудову можливість до нових знань!"

1