Єлизавета Сітнікова

Переможниця модулів "Біотехнології" та "ІТ"
Єлизавета Сітнікова

Всім привіт, мене звати Ліза і мені 16. Вже третій рік я живу у Києві і шукаю нові можливості розповісти світові про себе. Я захоплююся медициною, тому мрію про кар'єру кардіохірурга. 

Окрім науки я постійна членкиня Підліткової ради Мистецького Арсеналу. Саме там я проводжу більшість свого часу, коли я не у лабораторії. Мене часто можна побачити волонтером на різноманітних заходах: від підліткової конференції "Завтра—..." до медичних таборів наукової платформи "DESK".

Stem is Fem – мій не перший конкурс, проте саме тут я відчула, що жінки у науці – це круто. Кожна, з ким я познайомилась, була неймовірною і надихнула мене на нові звершення. Я дуже хочу вчитися у США або Німеччині, тому моєю ціллю до кінця року стало заявити про себе, як про дівчину, яка здатна змінити світ своїми знаннями і наполегливістю. 

Я впевнена, що ми ще будемо чути одне про одного не один раз. І це чудово. Українки не лише найкрасивіші, але й найрозумніші. А коли такі жінки об'єднуються, стаються справжні дива. Сподіваюся, що ця теза буде не просто моєю абстрактною думкою, але стане дійсністю. Нобелівська премія вже не за горами, стежте за новинами.

1