Дар'я Федорова

Переможниця модулю "Фармакологія"
Дар'я Федорова

Мене звати Федорова Дар‘я, мені 17 років, моя батьківщина - Смирнове Запорізької області.

Навчаюсь в 11 класі Олексіївського  ОЗЗСО. На жаль мій рівень знань невисокий,  але я прагну досягти успіху в усьому. Я вважаю, що не обов‘язково бути відмінником щоб бути успішним. В мене дуже багато захоплень і всі вони різні. Люблю займатися спортом, активна учасниця туристичного гуртка та волейбольної секції. На вихідних вдосконалюю знання про рідний край на історичному гуртку. Співаю в місцевому клубі. Також я учасниця Філіалу Дівчата STEM який діє в нашому закладі, до речі до нас долучається все більше дівчат і я сподіваюсь, що в майбутньому у STEM галузях буде більше дівчат.

На жаль з точними науками в мене не все гаразд,  але я прагну досягти успіху, набути нового досвіду. В минулому році на фінальній конференції Філіалів Дівчата STEM нам запропонували взяти участь в менторській програмі і мені вдалося пройти відбір. Разом з менторкою ми впровадили проект «сортування твердих побутових відходів» в нашому закладі. Хоч карантин і вніс свої корективи, та ми не здалися.

Коли я вперше побачила проекти STEM IS FEM  я була настільки вражена масштабністю і мені захотілось спробувати. Я дякую організаторам за можливість навчитися новому, робити цікаві завдання та надихнутися успіхами спікерок та інших учасниць. Незважаючи на те, що всі 3 модулі були онлайн мені все сподобалось. Сподіваюсь це не остання наша співпраця. Бажаю успіхів STEM IS FEM . Більше б таких крутих організацій!

1