Валерія Іонан

Заступниця Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції, мотиваційна спікерка модулів "Computer Science" та "IT: eLearning".
Валерія Іонан

Заступниця Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції. У минулому – підприємець. 

До того, як почала працювати в міністерстві, разом із партнеркою створила «Quadrate 28» – компанію, що вбачає своєю місією розвиток підприємництва та першою в Україні впровадила модель «команда за запитом» із напрямків маркетингу, продажів, HR та фінансового менеджменту.

Була співзасновницею онлайн-журналу для підприємців «MC Today», разом із партнерами створила академію для підприємців SMEA, а також привезла до України формат Disrupt HR Kyiv та Lviv, який відбувається у 166 містах світу. 

Валерія здобула ступінь магістра ділового адміністрування в Единбурзькій бізнес-школі в Києві за спеціальністю маркетинг, організаційна поведінка, переговори. І продовжує навчатися на магістра ділового адміністрування за спеціальністю проєктний менеджмент і економіка.

У Мінцифрі Валерія відповідає за кілька напрямків:

- Дія. Цифрова освіта - однією серед ключових задач Валерії є навчити шість мільйонів українців цифрової грамотності за три роки.

- Дія. Бізнес  - національний проєкт з розвитку підприємництва. 

- Онлайн-безпека дітей. 

- Євроінтеграція.

Валерія Іонан розмовляє англійською та іспанською мовами, вчить китайську, перепливла Босфор та half-Oceanman Lago D’orta, є боксером Ліги боксу білих комірців. Валерія є амбасадором боксу в Україні та другом Федерації боксу України.

 

2