Тетяна Гавриш

Почесна Консулка Федеративної Республіки Німеччина, мотивційна спікерка модулю "IT: eLearning"
Тетяна Гавриш

Тетяна Гавриш, керуюча партнерка юридичної компанії ILF, координаторка Харківської експертної групи підтримки медреформи, Почесна Консулка Федеративної Республіки Німеччина. Членкиня Опікунської ради Харківського осередку Української академії лідерства.

Співзасновниця та співавторка Маніфесту здорового суспільства. Зараз спільно з колегами працює над концепцією, яка дозволить лікарям набути суб’єктності та запустити лікарське самоврядування. 

Спеціалізується на медичному праві і медичній реформі, міжнародному праві, інвестиційному консалтингу, розвитку креативної економіки, питаннях децентралізації, соціальної відповідальності бізнесу. Супроводжує створення бізнес-кластерів та проекти державно-приватного партнерства. 

У 2015-2017 рр. разом із колегами розробляла нормативно-правову базу для трансформації первинної ланки медицини, лобіювала медичну реформу, у тому числі — в співпраці з представниками Єврокомісії. 

Також Тетяна Гавриш є головою опікунської ради EdCamp — незалежного руху освітянського руху в Україні; підтримує правозахисні рухи (зокрема, ХарківПрайд) та різноманітні проєкти в сфері культури (серед найбільших — національна Бієнале молодого мистецтва у Харкові).

 

2