Тетяна Бережна

Заступниця Міністра економіки України, мотиваційна спікерка модулю "Легка промисловість"
Тетяна Бережна

Тетяна Бережна отримала ступінь бакалавра за напрямом “Право” та ступінь магістра за спеціальністю “Правознавство” у Києво-Могилянській академії. Проходила стажування у Парламенті Канади. Навчалась в Українській школі політичних студій, Aspen Institute Kyiv на програмі “Цінності і суспільство” та Київській школі економіки за напрямком Government Relations. Закінчила програму “Освіта для перемоги України” в Лондонській школі економіки.

З 2011 року працювала в Адвокатському об’єднанні “Юридична фірма “Василь Кісіль і Партнери”. У 2017 році отримала право займатися адвокатською діяльністю. У 2017-2021 роках Міжнародний юридичний довідник Chambers Europe вніс Тетяну до переліку рекомендованих юристів України у сфері оподаткування. У 2018-2021 роках отримала відзнаку Міжнародного рейтингу Legal 500 у сфері оподаткування. У 2021-2022 роках ресурс Best Lawyers включив Тетяну Бережну до переліку провідних юристів України у сфері оподаткування.

17 червня 2022 року була призначена заступницею Міністра економіки України. На цій посаді працює над формуванням та реалізацією державної політики у сферах праці, зайнятості населення, трудової міграції тощо. Забезпечує рівність прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидію гендерному насильству в апараті Мінекономіки.

 

2