Сабін Фрейзер Гюнеш

Представниця ООН Жінки в Україні, мотиваційна спікерка модулю "Легка промисловість"
Сабін Фрейзер Гюнеш

Сабін має понад 25 років досвіду програмної роботи в сфері належного врядування, ґендерної рівності, прав людини, розвитку громадянського суспільства, запобігання та вирішення конфліктів. У період з серпня 2019 р. по лютий 2023 р., Сабін очолювала Секцію ООН Жінки з лідерства та врядування, та разом з командою працювала над забезпеченням участі жінок та дівчат у прийнятті рішень та питаннями ґендерно-чутливого управління.  До цього Сабін чотири роки працювала в Регіональному офісі ООН Жінки в Європі та Центральній Азії на посадах радниці з питань політики, врядування, миру та безпеки, а також виконувала обов'язки керівниці офісу ООН Жінки в Туреччині та Албанії.

Раніше Сабін виконували обов'язки директорки програми «Євразія» у Фонді відкритого суспільства (Open Society Foundations) (2014-2015). У період з 2009 року по травень 2013 року була директоркою Європейського кластеру в Міжнародній кризовій групі, де починала свою діяльність на посаді директорки в країнах Південного Кавказу (2004-2009). Свою кар’єру Сабін розпочала в місіях ОБСЄ в Узбекистані та Боснії і Герцеговині. 

Сабін має подвійне громадянства США та Бельгії. Сабін має ступінь доктора філософії в галузі соціальної політики Лондонської школи економіки та політичних наук, Великобританія (London School of Economics and Political Sciences, UK), ступінь магістра з європейської політики та управління Коледжу Європи, Бельгія, (College of Europe, Belgium), а також ступінь бакалавра політології Дартмутського коледжу, США (Dartmouth College, USA). Одружена, має двох дітей. 

 

2