Оснат Лубрані

Координатор системи ООН, Координатор з гуманітарних питань в Україні. Мотиваційна спікерка модулю "Машинобудування"
Оснат Лубрані

5 липня 2018 року Оснат Лубрані розпочала роботу на посаді Координатора системи ООН, Координатора з гуманітарних питань в Україні.
Перед тим, як очолити Представництво ООН в Україні, пані Оснат Лубрані займала пост Координатора системи ООН і Постійного представника Програми Розвитку ООН в Республіці Фіджі (2013-2018), виконуючи обов’язки в дев’яти інших малих острівних державах, що розвиваються (Федеративні Штати Мікронезії, Кірибаті, Маршаллові Острови, Науру, Палау, Соломонові Острови, Тонга, Тувалу та Вануату). Починаючи з 2014 року, вона також була призначена на посаду Координатора з гуманітарних питань ООН для оперативного реагування на деякі стихійні лиха, спричинені надзвичайними погодними умовами.
У 2009-2013 роках у якості Координатора з питань розвитку Організації Об’єднаних Націй і Постійного представника Програми Розвитку ООН у Косово пані Оснат Лубрані здійснювала моніторинг діяльності Миротворчої місії ООН в Косово (МООНК), співпрацюючи зі Спеціальним представником Генерального секретаря ООН. До свого призначення у Косово вона працювала у Бюро ПРООН з попередження криз і відновлення, надаючи підтримку ПРООН у Колишній Югославській Республіці Македонія.
До цього пані Лубрані займала ряд керівних посад у Жіночому Фонді ООН (ЮНІФЕМ), працюючи в штаб-квартирі Фонду у Нью-Йорку і на місцях. Так, зокрема, вона обіймала пости Регіонального директора Центральної та Східної Європи та Директора Офісу в Брюсселі. До початку роботи в Організації Об’єднаних Націй, пані Лубрані працювала консультантом з прав людини та розвитку у Руанді та Демократичній Республіці Конго (у той час – Заїрі), а також займалась продюсуванням та виробництвом документальних фільмів.
Оснат Лубрані має ступінь магістра Колумбійського університету у Нью-Йорку за спеціальністю “міжнародні відносини” та ступінь магістра Нью-Йоркського університету за спеціальністю “виробництво кінофільмів та телевізійних програм”. Ступінь бакалавра пані Лубрані здобула в Єврейському університеті у Єрусалимі за спеціальністю “антропологія та історія Африки”.
Оснат Лубрані має громадянство Сполучених Штатів Америки та Держави Ізраїль і вільно володіє англійською та французькою мовами, та івритом.

2