Ольга Григоренко

Операційний менеджер, психолог та дизайнер в команді Ultimate Robotics. Галузева спікерка модулю "Робототехніка і інженерія"
Ольга Григоренко

Ольга Григоренко - операційний менеджер, психолог та дизайнер в команді Ultimate Robotics, що займається розробкою відкритих девайсів та технологій. Ultimate Robotics розробили свій власний девайс, uECG - дуже маленький носимий пристрій, що вимірює електрокардіограму (ЕКГ), провели успішну краудфандінгову кампанію та представили девайс на фестивалях Maker Faire у Празі та Римі, а також увійшли до фіналу щорічного конкурсу міжнародної спільноти інженерів Hackaday Prize. 

З появою Ольги в Ultimate Robotics команда змогла розробити свій девайс та провести краудфандінг для нього. Власне, Ольга займається підготовкою матеріалів для краудфандінгу, фестивалів та інших подій, веде соціальні мережі команди (фото, відео та текст), створює та готує матеріали для фестивалів, займається комунікацією з зовнішніх питань та поштовими відправленнями, працює над концептами, ілюстраціями та дизайном. Вона також займається дослідженнями та аналізом, тестуваннями та випробуваннями, систематизує наявні дані та шукає нові. Також Ольга паяє та збирає девайси (як і усі інші члени команди). Ольга зацікавлена в розвитку як команди взагалі, так й інших проектів (крім uECG, ще є й інші проекти - носимий ЕМГ, окуляри доповненої реальності, оксиметр), і безупинно відшукує нові й нові можливості, події та напрямки розвитку. А передусім, вона впевнена, що все вийде і мріє про затишний виробничий простір, де всі зможуть безпечно та комфортно займатися своїми проектами. 

За формальною освітою Ольга - спеціаліст з теплогазопостачання та вентиляції, але дуже скоро вона зрозуміла, що хоче комунікувати й працювати з людьми, систематизувати інформацію, і завжди робити все більше й більше нових речей. Вона професійно фотографує та малює, створила власну колекцію футболок, пише яскраві й завзяті дописи в соцмережах, а крім цього - отримує другу вищу освіту за фахом психолога (за напрямком гештальт-терапія).

2