Оксана Мулярчук

Директорка мережі плазма центрів фармацевтичної компанії Biopharma. Галузева спікерка модулю "Фармакологія"
Мулярчук

Мулярчук Оксана - директорка мережі плазма центрів фармацевтичної компанії Biopharma, яка входить в десятку світових фракціонаторів плазми.

Оксана Мулярчук закінчила Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського та пройшла свій шлях від лікаря відділення трансфузіології дитячої лікарні «ОХМАТДИТ» до керівника мережі центрів крові та плазми, яка на сьогодні налічує 7 закладів по Україні (Київ, Харків, Дніпро, Черкаси, Суми, Конотоп, Шостка) та до 2025 року має розширитися до 20 центрів. Оксана в своїй роботі керується як клінічним досвідом так і управлінським оскільки розуміє в реальності потреби пацієнта.

Оксана Мулярчук бере участь і в розвитку системи крові на національному рівні, є визнаним національним експертом із реформи служби крові Американським Альянсом охорони здоров'я, є членом міжнародної асоціації трансфузійної медицини (ISBT), міжнародної асоціації плазма центрів (PPTA), брала участь та була спікером на багатьох національних та міжнародних конгресів, форумах з медицини та лабораторної діагностики. У 2017 році розпочала та здійснила реформу надання трансфузілогічної допомоги серед лікарень міста Києва, побудувавши мережу з 30 лікарняних банків крові.

Розвинула в м. Києві систему виїзних бригад для збору крові, залучивши до цього більше 200 підприємств. 

Активно займається пропагандою донорства крові та її компонентів  в Україні  на усіх рівнях.

Мрія: Шоб в Україні, в кожному місті був спеціалізований автомобіль для збору крові, а всі компоненти тестувалися 100% методом ПЛР.

Фраза: "Щоб ви ніколи не знали, що таке шукати донорів своїм рідним".

2