Оксана Демченко

Керівниця дільниці м’яких лікарських форм фармацевтичної компанії "Дарниця". Галузева спікерка модулю "Фармакологія"
Оксана Демченко

Оксана Демченко – керівниця дільниці м’яких лікарських форм фармацевтичної компанії Дарниця. 

Родом з невеличкого міста Прилуки що на Чернігівщини. Все своє свідоме шкільне життя займалася біологією, тому по закінченню загальноосвітньої гімназії отримала вищу освіту в Національному університеті біоресурсів і природокористування (факультет захисту рослин, біотехнологій та екології) (колишній Національний аграрний університет).

По закінченню університету доля привела її на роботу до фармацевтичної компанії «Дарниця». Після початку роботи в компанії «Дарниця» фармацевтика її зацікавила на стільки, що Оксана вирішила змінити професію - другу вищу освіту здобула у Національному фармацевтичному університеті (факультет промислова фармація).

Шлях професійного зростання довжиною 15 років почався з робочої посади і на сьогоднішній день Оксана керівниця дільниці м’яких лікарських форм фармацевтичної компанії «Дарниця». Команда дільниці нараховує до 2-х десятків працівників.

Сьогодні на посаді координує і контролює діяльність персоналу ділянки, керує проведенням робіт з удосконалення технології, виробництва, м’яких лікарських форм. Організовує розробку технологічної документації дільниці. Приймає участь у розробці та впровадженні технологій нових препаратів.

2