Наталія Рекова

Перший проректор – проректор з навчальної роботи Метінвест Політехніка, доктор економічних наук, професор. Освітня спікерка модулю "Металургія"
Наталія Рекова

Науково-викладацьку діяльність розпочала у 2001 році асистентом, потім працювала старшим викладачем, доцентом, професором Донецького державного університету управління. У 2014-2018 роках – завідувач кафедри обліку, фінансів та економічної безпеки у Донецькому національному технічному університеті, 2018-2019 – завідувач кафедри економіки підприємства у Донбаській державній машинобудівній академії.

Учасник контрольних заходів відділу контролю за виконанням ліцензійних умов Міністерства освіти і науки України (2018-2019 рр.). Експерт Наукової ради Міністерства освіти і науки України (з 2019 р.). Експерт групи з атестації закладів вищої освіти в частині провадження ними наукової (науково-технічної) діяльності (з 2020 р.)

Автор та співавтор більше 200 наукових та навчально-методичних праць. Науковий керівник дисертаційних робіт (захищено 30 кандидатів та 5 докторів наук).

У 2018 році за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм Указом Президента України нагороджена орденом княгині Ольги III ступеня.

2