Наталія Погожева

Координаторка в Україні міжнародної НО «World Academy of Art and Science» (WAAS), співзасновниця міжнародної спільноти «YLN - Youth Leadership Network». Освітня спікерка модулю "Агропромисловість"
Наталія Погожева

Виконувачка обов'язків скарбника і координаторка в Україні міжнародної неурядової організації «World Academy of Art and Science» (WAAS), співзасновниця міжнародної спільноти молодіжного лідерства «YLN - Youth Leadership Network», керівник та ідеолог ініціативи «Green Education Ukraine» спрямованої на зміну підходів до стандартів освіти в Україні, одна з засновниць Українського клубу аграрного бізнесу та Фонду української спадщини «Ukrainian Heritage Foundation».

Наталія Григорівна – кандидатка економічних наук, громадська діячка у галузі інституційної, аграрної та освітньої політики. Народилася у Хмельницькій області. У 1984 закінчила Українську аграрну академію з відзнакою. У 1990 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Особливості управління диверсифікованим виробництвом». У 1992–1993 роках здобула ступінь магістерки ділової адміністрації Міжнародного інституту менеджменту.

Працювала радником з інституційної розбудови та регуляторної політики в Україні, Грузії, Мадагаскарі та Маврикії. 

Авторока десятків наукових публікацій та досліджень на агропромислові та соціальні теми. 2016 року у співавторстві з Сібе Шаап випустила книгу «DETOX. Розмови з філософом: ресентимент та політика», де піднята проблема детоксикації українського суспільств, необхідності очищення від популізму.

2