Наталія Маєвська

Виконавча директорка ГС Ukrainian Food Valley, засновниця агростартапу BerdychivSky, ТМ. Галузева спікерка модулю "Агропромисловість"
Наталія Маєвська

Наталія Маєвська - виконавча директорка громадської спілки Ukrainian Food Valley, засновниця агростартапу BerdychivSky, ТМ.

Спеціалізація – agrifood індустрія, розробка та впровадження навчальних програм для керівників агробізнесу, створення доданої цінності в agrifood, розвиток бізнес-моделей культивації ризикованих нішевих культур для агро-МСБ.

Наталія Маєвська – головний промоутер культивації та споживання українського хрону!
У 2017 році перебуваючи у ролі директора з маркетингу та розвитку бізнесу юридичної компанії IMG Partners (що спеціалізується у агробізнесі), Наталія пройшла навчання за короткою програмою «Мультиплікатори та важелі впливу» у kmbs, під час якої необхідно було презентувати агріфуд-бізнес ідею.
Кластер виробників та переробників хрону став ідеєю на мільйон, повністю змінив життя Наталії, адже вона отримала грант на навчання за англомовною програмою AgriFood MBA-1 у kmbs, автором якої є Наталія Гордійчук.
Далі події стрімко розвивались: онлайн медіа проект AgroFM, де Наталія виступила у ролі ведучої та співтворця проекту, роль виконавчого директора громадської спілки Ukrainian Food Valley, народження другої дитини, захист магістерського проекту, який отримав своє продовження у вигляді агростартапу BerdychivSky!
Нині разом із командою експертів Ukrainian Food Valley, Наталія працює над створенням концептів навчальних програм для керівників agrifood індустрії України, взаємодіє із вітчизняними та іноземними інвесторами, що зацікавленні у створенні продукції із високою доданою цінністю в Україні!
Нині Наталія виступає у ролі PR-консультанта юридичної фірми Kosovan Legal Group, є PhD-студентом Поліського національного університету, реалізовуючи принцип long life learning.
Як агропідприємець Наталія розвиває бізнес-моделі культивації ризикованих нішевих культур для агро-МСБ, у тому числі для жінок-фермерів, адже переконана, що жінки відіграють важливу роль у розвитку агріфуд бізнесу!

 
2