Меган Боулдін

Радниця з зовнішньо-економічних питань посольства США в Україні. Мотиваційна спікерка модулю "Робототехніка і інженерія"
Меган Боулдін

Меган Боулдін - професійна дипломатка, Радниця з зовнішньо-економічних питань посольства США в Україні. Вона працювала у Вашингтоні, а також їздила у довготермінові відрядження до Молдови, Вірменії, Іраку та Монголії. У цих країнах Меган Боулдін працювала над питаннями навколишнього середовища, науки, технологій та охорони здоров'я.

Працювала волонтером Корпусу миру з питань дикої природи та екологічної освіти; викладала екологію дітям та брала участь у проекті "Озеленення міста", будучи волонетром AmeriCops. До приїзду в Україну Меган була начальником політичного та економічного відділу в Молдові у 2015-2018 роках; раніше - обіймала посаду заступника Директора Бюро з європейських та євразійських питань у справах Східної Європи (регіон охоплює Україну, Молдову та Білорусь) з 2013 по 2015 роки у Вашингтоні.

Розмовляє арабською, французькою, монгольською та російською, вивчає українську. Народилась у Міннесоті, вивчала міжнародні відносини та екологію у Колумбійському університеті та в університеті Джорджа Вашингтона. Заміжня, виховує двох дітей.

2