Катерина Бондар

Координаторка соціальної реформи Команди підтримки реформ Міністерства фінансів. Випускниця програми “Ukrainian Emerging Leaders” при Стенфордському університеті. Мотиваційна спікерка модулю "3D моделювання та друк"
Катерина Бондар

Катерина Бондар є членом Команди підтримки реформ Міністерства фінансів. Вона є Координатором соціальної реформи, і її основним обов’язком є імплементація пенсійної реформи. Вона сприяла як у технічних аспектах, так і в політичному процесі реформи українському уряду та робочим групам МВФ і Світового банку. Результатом цієї роботи став законопроект пенсійної реформи, що був прийнятий восени 2017. Законопроект було визнано усіма міжнародними партнерами в якості головного досягнення у вирішенні фіскальних та соціальних проблем національної пенсійної системи в Україні.

Предметом інтересу Катерини є інноваційний розвиток в Україні. Вона брала участь в розробці урядової програми з підтримки інновацій. Зокрема, у співпраці з ключовими міністерствами та реформаторами розробила концепцію реформи, що стала основою всеосяжної системи інноваційного розвитку. Концепція включає ініціативи щодо розробки законодавчої бази, фінансування та розвитку інфраструктури.

Катерина має великий досвід роботи як в приватному секторі, зокрема у великих міжнародних компаніях в сферах банкінгу та ІТ, так і в державному управлінні.

Після приєднання до Проектного офісу Національної ради реформ, Катерина Бондар присвятила останні 4 роки процесу імплементації реформ.

Восени 2019 р. стала стипендіаткою програми Ukrainian Emerging Leaders Центру демократії, розвитку та верховенства права при Стенфордському університеті. У Стенфорді Катерина працювала над проектами з покращення інноваційного розвитку в Україні, антикорупційних заходів в ключових секторах та креативних політичних комунікаційних стратегій для українського уряду.

Закінчила Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

2