Домініка Стояноска

Виконувачка обов’язків Голови Країнного Офісу Структури «ООН Жінки» в Україні. Мотиваційна спікерка модулю "3D моделювання та друк"
Домініка Стояноска

Пані Домініка Стояноска є Виконувачкою обов’язків Голови Країнного Офісу Структури «ООН Жінки» в Україні. Розпочала роботу в Структурі «ООН Жінки» в Україні в 2018 році в якості програмного спеціаліста, відповідального за програмну діяльність на Сході України. Перед тим виконувала функції Голови Програмного офісу Структури «ООН Жінки» в Північній Македонії. Пані Домініка має більш, ніж 15 років досвіду роботи в сфері розвитку, прав людини та гендерної рівності. Фаховий досвід почала здобувати в Інституті Центральної та Східної Європи Болонського університету в 2001 р.; у 2005 р. продовжила роботу на посаді Співробітника у міжнародних справах в Кампусі Болонського університету в м. Форлі. У Фонді ООН для розвитку в інтересах жінок почала працювати в 2008 р. в якості національного координатора в Скоп’є, а в 2011 р. приступила до виконання обов’язків спеціаліста з гендерних питань та стала Головою Офісу Структури «ООН Жінки» в Північній Македонії.

Пані Домініка має ступінь бакалавра за напрямком політичних досліджень та є доктором наук в сфері міжнародних відносин та політики сталого розвитку у дослідженні питання гендеру та розвитку.

2