Барбора Маронкова

Директорка Центру інформації та документації НАТО в Україні. Мотиваційна спікерка модулю "Робототехніка і інженерія"
Барбора Маронкова

Пані Маронкова приєдналася до Відділу громадської дипломатії Організації Північноатлантичного договору (НАТО) Брюссель, Бельгія у 2006 році як координатор програм та проектів, спрямованих на підвищення обізнаності та популяризації НАТО у країнах-членах НАТО. З вересня 2010 року вона працювала менеджером програми для Західних Балкан і розробляла, планувала та втілювала кампанії з громадської дипломатії. В рамках цієї програми, Барбора надавала дорадчу підтримку кільком країнам-кандидатам стосовно підготовки та проведення національних інформаційних кампаній щодо членства в НАТО. З січня по грудень 2016 року Барбора працювала в офісі преси та медіа НАТО. З 1 березня 2017 року вона займає посаду директора Центру інформації та документації НАТО в Україні в Києві.

У 2003 році вона заснувала та очолила словацьку неурядову організацію європейських та північноатлантичних питань, щоб сприяти проведенню дискусії щодо членства Словаччини в ЄС та НАТО серед громадськості та наукової спільноти. Її робота включала зв'язки з громадськістю та ЗМІ, публічні виступи, відносини з зацікавленими сторонами та донорами, а також управління громадською організацією.

Барбора Маронкова є випускницею економічного університету Братислави, Словацька Республіка, та має диплом із зв’язків з громадськістю від Британського Інституту Зв’язків з громадськістю (CIPR). Вона була науковим співробітником-нерезидентом Центру громадської дипломатії Університету Південної Каліфорнії та є частою дописувачкою блогу цього Центру.

2