Анастасія Дьякова

Радниця з питань захищеності людей в Інтернеті при Віце-прем’єр Міністрі – Міністрі цифрової трансформації. Мотиваційна спікерка модулю "Фармакологія"
Анастасія Дьякова

Дьякова Анастасія – є Радницею з питань захищеності людей в Інтернеті при Віце-прем’єр Міністрі – Міністрі цифрової трансформації. Більше 8 років працює у сфері захисту дітей. Була співзасновником громадської організації «Маленьке серце з мистецтвом», мета якої -  доступ дітей у лікарнях до якісної освіти через «Школу Супергероїв». Координувала проекти та виступала національним експертом за напрямком захисту дітей від насильства в команді Уповноваженого Президента України з прав дитини у 2017 - 2019 роках, в той же час була радником в Фонді народонаселення ООН. Ініціювала та відповідала в Уряді України за роботу щодо захисту дітей в Інтернеті та створення відповідної стратегії на 2020-2026 роки. Є засновником найбільшого в Україні освітнього та інформаційного проекту щодо захисту дітей від сексуального насильства в Інтернеті #stop_sexтинг, в рамках якого за 2017 - 2020 роки пройшли навчання більше ніж 150 000 дітей, батьків та вчителів. Ініціювала та приймала активну участь у створенні в Україні Національної Урядової лінії щодо безпеки дітей в Інтернеті.

Відповідає за реалізацію міжнародного проекту  «Захист дітей від сексуальної експлуатації та торгівлі людьми в Україні» МБО «Служба порятунку дітей».

Є членом Coalition to End Sexual Exploitation (CESE) (Коаліція Зупинимо сексуальну експлуатацію) та учасником міжнародної робочої групи End Violence against Children (Зупинимо насильство над дітьми).

Представляє Україну на профільних міжнародних заходах щодо захисту дітей в Інтернеті та захисту дітей від насильства в тому числі в ОБСЕ та Раді Європи.

Є Головою спільноти жінок-випускниць Гарварду в Україні.

Навчалася в Harvard Kennedy School, UPeace (університет ООН).

2