Влада Садова

Переможниця модулю «IT: elearning»

Переможниця модулю «IT: elearning».

Найбільше я цікавлюся хімією, бо вважаю, що це найзахопливіша, найчарівніша й найважливіша наука з-поміж усіх, тому в вільний час розв'язую задачі з хімії, проводжу вдома ефектні хімічні експерименти та беру участь у різноманітних хімічних заходах - конкурсах, олімпіадах та освітніх програмах, а зараз також проходжу курси з хімії на онлайн-платформі "Coursera", сертифікат на яку я отримала в подарунок на модулі "Металургія" проєкту "STEM is FEM" (саме тоді я дізналася про цю ініціативу).

Слід зазначити, що ідея для конкурсного завдання модуля "eLearning" спала мені на думку, коли я випадково поглянула на Періодичну систему хімічних елементів, що лежала в мене на столі. Крім того, я вивчаю 3 іноземні мови - англійську, німецьку й французьку, а також планую займатися німецькою мовою з її носієм на платформі "Preply" завдяки подарунковому сертифікату.

Я вирішила спробувати свої сили на модулі "eLearning", щоб відкрити для себе нову й незвідану галузь технологій і краще її зрозуміти. Модуль подарував мені незабутні враження, позитивні емоції та надзвичайно корисний досвід!

На мою думку, цифрові технології є вкрай важливими для нашого повсякденного життя й майбутнього, особливо в сфері освіти, тому я щаслива, що в ці вихідні зі "STEM is FEM" у мене була можливість дізнатися стільки нового про цифрове навчання й набути практичних вмінь винайдення, створення, прототипування й презентування власного освітнього додатку. Деякі з цих навичок уже стали мені в пригоді на шкільних уроках інформатики, а всі інші неодмінно знадобляться в подальшому житті. Тож 2 дні модуля "eLearning" промайнули для мене блискавично, надпізнавально й радісно, залишивши чудові спогади й приємні подарунки на згадку!

1