Ганна Мікулицька

Співзасновниця і директорка консалтингової компанії в сфері фінансових рішень «ФінЕдвайз», запрошена викладачка Бізнес-школи МІМ. Галузева спікерка модулю "Фінанси"
Ганна Мікулицька

Співзасновниця і директорка консалтингової компанії в сфері фінансових рішень «ФінЕдвайз» (пошук фінансування, удосконалення внутрішніх процесів компаній і банків).

Фінансовий професіонал з більш ніж 20-річним досвідом роботи на керівних позиціях в провідному міжнародному банку - Сітібанк - в чотирьох країнах Європи і Азії, за такими напрямками, як управління портфелем корпоративних клієнтів, продуктова стратегія банку, корпоративне управління, ризик-менеджмент, операційно-технологічна діяльність і клієнтський сервіс, позиціонування бренду і тд.

Мандрівниця, що досліджувала майже 80 країн зсередини, яка захоплюється історією та культурами народів світу, іноземними мовами, та яка зібрала цілу серію лайфхаків для недосвідчених мандрівників.

Особистість, яка прагне до створення гармонії в усьому, з чим стикається, а також до постійного розвитку та самопізнання. Основні захоплення: йога (включаючи викладання), медитація, психологія, енергетичні практики, читання, фотографія, сучасні технології, спілкування з думаючими людьми, здоров'я - своє і оточуючих, практична допомога онкохворим (виходячи з власного досвіду), практики альтернативного шкільного викладання.

2