Ольга Трофімцева

Бізнес-вумен, доктор аграрних наук, виконуюча обов’язки міністра аграрної політики та продовольства України у 2019-му році. Мотиваційний спікер модулю "Біотехнології"
Ольга Трофімцева

Український політик, бізнес-вумен, доктор аграрних наук, виконуюча обов’язки міністра аграрної політики та продовольства України у 2019-му році. Входить у ТОП-100 найвпливовіших жінок України за версією журналу “Фокус”.

Ольга закінчила Національний аграрний університет України. Продовжила навчання у Університеті імені Гумбольдта у Берліні. У Німеччині працювала ключовим експертом Німецької асоціації молочної промисловості, керівником офісу агротехнічної компанії, очолювала проект Федерального Міністерства продовольства та сільського господарства щодо консультування України в рамках Повної та Всеохоплюючої Угоди про вільну торгівлю.

З 2016-го року повернулась в Україну. Працювала заступником міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції. У лютому її призначили виконуючою обов’язки міністра аграрної політики та продовольства України. Ольга Трофімцева стала першою жінкою на чолі цього міністерства.

Вона вважає: ʺНе існує особливого секрету для успіху. Неважливо, чим ти займаєшся у житті -  політикою чи бізнесом. Головне, вболівати за свою справу по-справжньому. Як показує практика, у досягненні кар'єрних висот нашим жінкам у багатьох випадках заважає одне - це страхи та недооцінка своїх можливостей. Відчуття впевненості в собі та внутрішньої свободи відкриває шляхи для досягнення цілейʺ.

Сторінка у Вікіпедії: https://uk.wikipedia.org/wiki/Трофімцева_Ольга_Василівна

2