Надія Васильєва

Заступниця Генерального директора з цифровізації та інновацій ДК УкрОборонПром. Мотиваційна спікерка модулю "Робототехніка і інженерія"
Надія Васильєва

Надія Васильєва закінчила Київський Національний Університет імені Тараса Шевченка, отримавши освіту економіста; пізніше здобула ступінь магістра з міжнародного права в Інституті Міжнародних Відносин. Закінчила аспірантуру з маркетингу у британському CIM та здобула EMBA. Є випускницею американського МІТ з програми цифрової трансформації. 

Працювала у багатьох відомих компаніях. У Київстарі з посади менеджера з маркетингу піднялась кар’єрними сходами до керівника бізнес-підрозділу В2В. Обіймала посаду Генерального директора українського представництва Amway. У 2012-му почала працювати у "Майкрософт Україна", і за півтора роки зайняла посаду Генерального директора. Під її керівництвом команда топ-менеджменту України увійшла до Платинового клубу корпорації Майкрософт. Ще за два роки після призначення Надія була підвищена до Генерального директора Чорноморського регіону. У 2019-му призначена Заступницею Генерального директора з цифровізації та інновацій ДК УкрОборонПром. Надія також є незалежним членом наглядових рад у чотирьох компаніях. 

Надія Васильєва активно залучена до тем гендерної рівності та просування жінок у STEM-дисциплінах. Займалась розвитком таких проєктів як WELDI від ACC, Іnner Wheel Club від European Woman Entrepreneurship та Women in Boards 2020. Також, Надія - міжнародний амбасадор та ментор у рамках проєкту Woman's Mentorship Project від Bank of America.

2