Анка Фельдгузен

Надзвичайний і Повноважний Посол ФРН в Україні. Мотиваційний спікер модулю "Екологія і Енергетика"

Анка Фельдгузен

Анка Фельдгузен закінчила Кільський університет за напрямком політології, славістики і англістики. Пізніше отримала диплом з політології у Інституті політичних досліджень в  Парижі, де на три роки залишилась працювати. На цьому навчання не полишила і продовжила на Курсах Вищої дипломатичної служби, Центру підготовки й підвищення кваліфікації Федерального міністерства закордонних справ у Бонні. Отримала диплом магістра міжнародних відносин у Fletcher School (США). 

Працювала у міністерстві закордонних справ Німеччини та Відомстві Федерального президента Німеччини. Протягом двох місяців, очолювала Офіс Федерального міністерства закордонних справ Німеччини в місті Прізрен (Косово). Займала посаду постійної заступниця Посла Федеративної Республіки Німеччина на Кубі. 

19 липня 2019 року посіла посаду Надзвичайного і Повноважного Посола Федеративної Республіки Німеччина в Україні. Це третє повернення Анки Фельдгузен до Києва. До того вона вже двічі працювала у посольстві Німеччини в Україні -  з 1994 по 1997, та з 2010 по 2015. Вільно володіє українською мовою.

2